VÍTÁNÍ LÉTA - 22.6.99


Méně 4kových muzikantů, Vodník zkoušel získat dušičku.Přechod studené fronty a déšť v raních hodinách nevěštily mnoho dobrého, leč Mirda Hoza/3 dělal co mohl a tak kolem páté hodiny odpolední vykouklo i slunéčko.

Potom se začal věnovat shora uvedený místo počasí vstupní kontrole do Vojanových sadů, což sice přivolalo mraky, nicméně nezapršelo. Navnaděná TAKová společnost dorazila v hojném počtu a věnovala se převážně konversaci - důsledek: hrálo se méně než např. loni. Někteří osvědčení hudebníci byli ten večer aktivní jinde, např. jistý Kaplan zachraňoval pověst plzeňské opery, Fiala byl na cestě do země Nipponu, liberecká sekce (s výjimkou Vobrázka) nenašla Prahu a tak pověst 4kové kapely zachraňovalo hudební seskupení přátel Váhy, které dělalo co mohlo. Někteří členové se dostavili ve fracích, aby večeru dodali rovněž náležitou společenskou úroveň.

Ve značném počtu byl zastoupen i klub 4kových 50níků.

Kolem půlnoci se společnost začala zvolna rozpouštět, to však ale nikterak nemohlo zabránit skalním příznivcům návštěvu chvalně známého pivního baru "U medvídků", kde setrvali do stylové 4. hodiny raní.

Douška: Přirozeností vodníků je, jak známo, shromažďovati dušičky, které získávají např. topením nezbedných dítek. Ukazuje se, že když se jim to nepodaří, opustí posléze jezírko a zbytek programu se vyskytují v civilu a téměř střízliví.

Sdílej to!

Be the first to comment