SLAVILI JSME 2x50 (MaPe&Vojtíšek) - 11.-12.9.99


V Dolních Počernicích došlo mimo jiného k ukřižování MaPe....Další dvojice padesátníků se rozhodla přívítat dobu, kdy si budou moci stále častěji připomínat skvělé zážitky, které kdy prožili. Pohodové setkání 4kařů se uskutečnilo v Campu Sokola Dolní Počernice a bylo pojato jako statický průvod (mávátka, hesla, slogany), přičemž plénum převážně sedělo a oslavenci v doprovodu svých ratolestí byli odvedeni k putovním immobilům. Hrálo se a zpívalo až do rána. Po rozednění se společnost přesunula před restaurant pod kaštany a v pohodě pokračovala do poledních hodin.

Petřík nebyl sice přibit na kříž ve tvaru 4, nicméně slíbil, že tento "kříž" potáhne dál. DÍKY!

Vojtíšek k setkání sděluje:
Milá čtyřko,
velice Vám všem děkuji za bezvadnou oslavu, zvláště pak těm bezejmeným organizátorům, kteří to všechno tak pěkně dali dohromady. Ač si toho od jisté doby moc nepamatuji, dovolil bych si čtyři glosy:

  1. Až v neděli dopoledne jsem se dozvěděl, proč to se mnou tak náhle seklo. Můj osobní účet, na kterém byly pouze kořalky, se při placení zastavil na sumě 444. Není to symbolické?
  2. Na šlechetné myšlenky není ani mezi námi doba zralá. Ten nápad určitě nebyl špatný, vždyť jsme na něj přišli s Petříkem sami. Brzy ráno po prospalé noci jsem kontroloval obsah lahve a bylo v ní o dost méně, než jsem na počátku večera do ní vložil sám.
  3. S uspokolením musím kvitovat, že narozdíl od myšlenky na šlechetné účely, jste myšlenku o dárcích jiných než alkoholických pochopili všichni. Bohužel jeden z mála dárků, který jsem si od večera zapamatoval (byl od Rudy), zmizel do rána stejně jako myšlenka na šlechetné účely.
  4. A už tedy naposledy. V průběhu večerajsem si, z důvodů již zmiňovaných, nedokázal s mnoha kamarády a kamarádkami připít na cokoli a hlavně pronést jakési moudré poděkování za celou tu velkolepou manifestaci.
TAK TEDY DODATEČNĚ DÍKY!!!
Vojtěch

Sdílej to!

Be the first to comment