NÁDRAŽÍ - 26.-27.08.00


Frantovy nádražní lázně potřinácté.13. ročník železničních hudebních slavností se konal překvapivě opět v Mšené-Lázních. Ačkoli bylo avizováno, že zvláště jsou vítání hudebně nadaní jedinci, nedala se většina 4kových muzikantů a nás ostatních odradit a "Frantovy Lázně" jsme navštívili v hojném počtu. V pátek se dvacítka přítomných sešla v lokále "Bistra", kde se hrálo a pělo asi do 2 a v místě se léčící Pindruše tak dostala příležitost vylhat se z neabsolvování sobotních procedur. Někteří jedinci pak pokračovali na Nádraží a jistý Kosák po půlhodince spánku nabyl pocit, že je třeba pokračovat a budil nás do prosluněného rána.
V sobotu jsme navštívili Bistro u příležitosti polední snídaně, po níž jsme se vydali do místní likérnícké provozovny (Podřipská bylinná aj., slogan "Veselý kalíšek dá ti Ota Karpíšek"), odkud jsme se dohrabali na koupaliště.
Aby nebyl čas promarněn, vybalil VoSa nahrávací škatulky, kabely a mikrofony, čímž byl vytvořen základ pro unplugged nahrávku, která byla na podzim věnována na CD Váďovi T. k jeho narozeninám. Večer se hrálo a zpívalo opět před Bistrem (to už nás bylo skoro 40).
Dlužno dodat, že byli i tací, kteří o Nádražním víkendu i sportovali: jezdili na kole po okolí (Václaf na něm ostatně přijel i z Prahy a byl velice smuten, když rozbitá přehazovačka mu znemožnila cestu v opačném směru), případně chodili. Plaveckému sportu jsme se v 17ti stupňové vodě věnovali jen málo.
Celkové hodnocení: "Pěkný víkend"

Sdílej to!

Be the first to comment