KYNAST - 12.-14.4.2002


4kaři vzpomněli 44tiny Stáni, Pivany, Světlany a Kryšpína u Jablonce nad Nisou.V pátek večer se sjela čtyřicítka 4kařů na chatu Kynast poblíž Jablonce n.N., aby se jednak setkala a taktéž oslavila stávající čtyřiačtyřicátníky (Stáňu, Pivanu, Světlanu a Kryšpína).

Po vydatném hraní z pátku na sobotu, po němž se někteří museli vytratit (Světlana, Jitka, Jirka K.), se vydala naprostá většina přítomných na ca 1 km dlouhou tůru na chatu Jizerka, kde se, za režie Milana Z. a Prasáčka, jejichž hlasy a nástroje byly důstojně podporovány dalšími nástroji a hlasy přítomných, pokračovalo, ba i několik lahví sektu bouchlo. Večer jsme se vcelku důstojně vrátili na Kynast, abychom pokračovali. Hudební těleso bylo mezitím doplněno o Kosáka a Frantu K. (Ve 21:44 bylo hraní a zpěv přerušeno gratulačním rituálem.)

Ráno se chopil kytary opět nezlomný Prasáček, avšak dostalo se i na další cizelování scénaře pro zakončení Stezky. Odjezd z příjemného setkání započal někdy kolem poledne, ale to už hrál na kytaru Kosák a vypadalo to, že mu možná bude chybět řidič jeho automobilu.

Sdílej to!

Be the first to comment