Pivana, Jitka a Píďa na půli cesty - 13.-15.6.2008


Neúplná verze
Setkání Pivany, Jitky a Pídi s přáteli i s vybranými příbuznými se uskutečnilo v kempu "U Ferdinanda" v Srbské Kamenici a jejím okolí.

Předpověď počasí: Silné ochlazení, přeháňky v horských oblastech déšť (mj. ve Šluknovském výběžku).
Skutečnost: Až na minimumu krátkých přeháněk, spíše slunečno či polojasno.

V pátek se do Interkampu "U Ferdinanda" sjelo 13 statečných - většinou s hudebními nástroji, a tak se hrálo asi do 3 hodin sobotního rána. Přesto se Pivaně podařilo vylákat přítomné, včetně notorických nechodičů, kolem Růžáku do Srbsko-kamenických soutěsek a do Jetřichovic. V podvečer se sjeli další gratulanti a kolem 21h. mohl večer začít.

Vlastní pozastavení na půli cesty bylo zarámováno do ještě nepublikované epizody seriálu Hvězdná brána.

 

 

Zde to přijde doplnit...

 

Byla připravena síla laskomin (rybí + sulcové přivezl MaBu) a nádherně měkká šunka (viz foto). Konzumace těchto skvělých potravin však měla na některé jedince horší vliv než alkohol, ba zdá se, že zatímco "nouze naučila Dalibora housti", může přemíra lahůdek přejít do jakéhosi druhu hesychastického blaženství, kdy postižený tak nanejvýš pozoruje svůj pupek, což jej zaměstná natolik, že nehodlá tančit, zpívat či hrát. Naštěstí tento extrém nebyl veřejně pozorován, i když se krize u některých jedinců pravděpodobně dostavily. Spát se šlo před 4h.

 

Nedělní ráno nás přivítalo sluníčkem a pohodou před hospodou. Relaxace, hraní, zpěv. Dámy snídají sekt s jahodami a kaviár.
A kolem poledne jsme se rozjeli do svých domovů.

Sdílej to!

Be the first to comment