Achyl 2008 - Horní Slivno - (18.)-20.7.2008


Achyl pozval své kamarády na chaloupku do Horního Slivna Achyl zval na "prožranou chaloupku" již někdy předloni, ale protože "pí-ár menedžment" opravdu přes jistá zlepšení není jeho šálek čaje, tak jsme přijeli až letos. Stejně mu ale tak docela neodpustím, že jsme se dozvěděli spíše naokraj a tak trochu omylem, že se jedná o připomenutí kulatin ženy Aničky, která s námi byla svého času na Stezce, a dalších "nakumulovaných" narozenin.

 

Několik lidí přijelo už v pátek a stavilo se u Achylova nejbližšího přespolního nebo spíše přeslesního 4kového souseda Miloše. V sobotu se po obědě začalo grilovat maso a byl k dispozici polotmavý 11o rohozecký Skalák velmi dobré kvality a točená červená limonáda (obojí současně si točil snad jen A.). Nutno říci, že maso se povedlo a pro jedince, kteří odmítají i mladé skopové Anička ugrilovala na "příručním" grilu kuřecí stehýnka. Obě Aničky neustále valily na stůl koláče, perník, příp. kávu. Zhruba od 4 hodin se začalo hrát, což vydrželo zhruba do 4 v neděli ráno, ale i pak ještě několik jedinců vytrvávalo.

Na Prasáčka, který mimochodem hraje snad ještě lépe než "za mlada", Hanka prozradila, že dům, v němž bydlejí, je zrekonstruován a že by tudíž mohl jezdit bez výmluv na 4kové akce. Nicméně Podzimní Stezka by se měla odehrávat na počátku zimního semestru, TAKže uvidíme.

Ráno nám Anička spolu s kroupovou česnečkou, kávou, dalšími perníky a koláči - po tom borůvkovém se jen zaprášilo - dodala do žil novou energii a tak se mohlo začít hrát, tentokrát v lehce komornější sestavě, nanovo. Kolem jedenácté jsme naložili grilovací bednu na přívěsný vozík a kolem poledne jsme se rozjeli do svých domovů.

 

(Já se Zuzanou a Mirkou jsme to vzali přes Benátky, kde jsme se zastavili na zámku. Mirka si zahrála na věži a měla radost, jak se návštěvníkům zámeckého parku líbí její hra. Ty však zaujala spíše decentně pískající siréna špatně odblokovaného zabezpečovacího zařízení, které jsme svoji přítomností na věži spustili.)

Po přihlášení doplňujte a komentujte (tlačítkem "Přidat komentář" dole)

 

Účast: Celkem asi 60 lidí včetně rodiných příslušníků, z toho ca půl druhého tuctu 4kařů, tedy o něco více než čtvrtina. Prý se tam objevil kromě stezkařek Aniček i Achylův Péťa, který kdysi učinil na Stezce své první samostatné krůčky (ale já - neupozorněn, jsem ho nepoznal...)

Sdílej to!

Be the first to comment