PF '11 přeje Admin


Trocha bilancí a přání… jakož i "péefek" od čtyřkařů, TAKových lidí i přátel...

Ahoj 4kaři!

Je to rok, co jsme přesunuli 4kové stránky na placený hosting a spustili je v jiném redakčním systému (glFusion). Naše stránky patří k malým komunitním webům, kde jen několik nových článků přesáhlo četnost otevření větší než 400. Počet základních článků a sdělení ve srovnání a předchozím rokem zůstal zhruba stejný, přibyla navíc čtivá a čtená rubrika Fejetonky. Výrazně však stoupl počet publikovaných fotografií - loni jsme přesouvali na nové místo asi 2700 položek a po roce je jich na webu skoro 5000!

Mírně vzrostl i počet autorů (všem autorům 4x díky!), ale stále převažuje počet "nesmělých", kteří se bojí vyjít "s kůží na trh" a přitom jsou to skvělí vypravěči a vypravěčky! Co se setkalo vesměs s kladným ohlasem je adresář s fotkami a přiznávám se, že mi to udělalo radost. Dokonce i on-line opravy adresáře se daří.

Z dalších nových funkcí, je třeba jmenovat "Soubory ke stažení". Stovka lidí si stáhla písničku zpívanou Rudolfem Pellarem, kterou na omezenou dobu poskytl Vláďa a občas si někdo stáhne adresář k vytištění. TAKové Poradníky stahovány téměř nejsou a ostatních dokumentů je málo.

Prakticky není potřeba diskusního fóra - zde "jest ostych obecenstva obzvláště značný". Samostatnou kapitolu tvoří videa. Volný prostor na webu dovoluje uložit jen asi hodinu videa, i proto využíváme kanál na YouTube.com. Bohužel řada 4kařů stále nemá pro přehrávání videa dostatečnou přenosovou kapacitu, příp. výkonný počítač, ale i tak je sledovanost (i díky ne4kařům) slušná.

TAKže komentujte, pište i malé články a fejetonky a posílejte i nadále fotky z akcí.

DÍKY!!!! VŽDYŤ BEZ VÁS TO OPRAVDU NEPŮJDE!!!!

A do nového roku 2011 všechno nejlepší přeje

Ivan

Sdílej to!

Be the first to comment