4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2010

Sycherák (4ková dovča)

sobota 14. srpen 2010 10:00 - sobota 21. srpen 2010 18:00
Dovolená
Kemp Sycherák se nachází nedaleko obce Borek u Tachova, která leží mezi Borem u Tachova a Bělou nad Radbuzou

Několik míst je ještě volných, kontaktujte Můru na tel. 736 607 892.

Vojtíšek 31.5.2010 rezeslal následující info:

UBYTOVÁNÍ A CENA: Je zamluveno 11 chatek Ivana po 5ti lůžkách, tj. celkem až 55 lůžek. Chaty jsou patrové, dole poměrně velká místnost se dvěma lůžky, stolem, kuchyňkou vybavenou vařičem, ledničkou a nádobím, v podkroví 3 lůžka. Sociální zařízení je pro všechny chaty společné na okraji této chatové osady. Každá chatka má terasu a vlastní venkovní posezení. Chaty jsou rozmístněny v lese v dostatečné vzdálenosti od sebe, uprostřed mezi nimi je volejbalové hřiště, které má do léta projít rekonstrukcí. Přímo v kempu je restaurace s možností stravování a několik různých občerstvení. Na opačném konci kempu je rybník Chobot s možností koupání.

Dohodnutá cena za celý pobyt pro dospělého vychází na 1400,-Kč a pro dítě 6-15 let na 1200,-Kč. Malé děti bez nároku na lůžko zdarma. Parkování aut a psi zdarma.

Takto stanovená cena vychází z celkové dohodnuté ceny za chatu, za předpokladu obsazení nejméně 4L, a zahrnuje již také místní poplatek obci. Definitivní vyúčtování provedeme až na místě dle skutečného obsazení jednotlivých chat.

Zálohu ve výši 1 000,- Kč za osobu uhraďte prosím nejpozději do 10.června buď hotově, nebo převodem na účet...

Způsob profinancování u těch, kterým bude přispívat zaměstnavatel dohodněte individuelně s Můrou.

STRAVOVÁNÍ: Vlastní, v restauraci kempu, popř. v nedaleké restauraci penzionu Sycherák.

PROGRAM: Jako vždy neorganizovaný, ničím neomezovaný, pohodový, jen takový, jaký si uděláme sami. Cyklo i pěší výlety po okolí. Český les se všemi svými přírodními krásami a pamětihodnostmi. Koupání, houbaření, snad i nějaký sport (třeba volejbal a nohejbal) a večer muzika, bude-li nějaká. Jinak tlachy a historky nové i ty již mnohokrát omleté.

Všechny dotazy rádi zodpoví, přihlášky a úhrady očekávají:
Pavel Vojtíšek Donth, tel. 602 246 504, p.donth(zavin)post.cz
Jiří Můra Šlemr, tel. 736 607 892, mura(zav)ecotoner.cz


Můra 12.5. napsal:

Vážení 4koví dovolenkáři,
Navštívili jsme s Vojtíškem Sycherák a moc se nám to tam líbí, takže pojedem. Spát se bude v 5ti lůžkových chatách IVANA (dole 2 postele, stůl, slušně vybavená kuchyně, nahoře 2+1). Chatek je objednáno 11 tzn. 55 míst.
Propočítali jsme to, že to vychází 200 Kč na osobu a den, dítě 6-15let 170Kč, školkaři , psi a auta nic. Hned za chatami  je hospoda s údajně výborným personálem, ten jsme bohužel nestihli, nastupují až v květnu. Jídlo v hospodě je možno objednat den předem, jinak je tam mnoho dalších možností stravování. Uprostřed osady je volejbalové hřiště. Hned u hospody je malý rybník. Velký rybník Sycherák je asi 300m pěšky přes kemp, okolo asi 4 občerstvení, kde se točí pivo, griluje apod. mám strach, že se výprava k vodě může dost protáhnout. Cesta z Prahy nám trvala 1½hodiny, je to 160km. Veškeré podrobnosti najdete na www.sycherak.cz .

Teď to hlavní !

Přihlášky do 16. května mně nebo Vojtíškovi a zálohu 1000Kč
zaplatit do 31.května 2010 převodem (číslo konta bude dodatečně uvedeno),
nebo osobně při náhodných setkáních.

Kdo chce platit fakturou, nechť to co nejdřívenahlásí.(Kolik a adresu). Zbytek dovyberem na místě. Celková suma 1400 Kč , dítě 1190 Kč. Kdo chce, může to zaplatit rovnou celé.

Poznámka: Upozorňuji, že v chatách nejsou záchody ani koupelna. Tato zařízení se nacházejí hned vedle naší osady a měla by být jen pro nás.