4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2011

4ková dovolená

sobota 13. srpen 2011 10:00 - sobota 20. srpen 2011 22:00
Dovolená
RS Chatky Malý Ratmírov se nachází přibližně 10 km východně od Jindřichova Hradce, mezi obcemi Blažejov a Malý Ratmírov
image

UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CENA: Je zamluveno sedm čtyřlůžkových chat, tj. celkem 28 lůžek. Další místa jsou eventuelně k dispozici ve čtyřlůžkových pokojích v obytné budově rekreačního střediska, kde je také společné sociální zařízení pro celé RS. Vybavení chat a pokojů je podrobně popsané na výše uvedeném webu. Součástí areálu je tenisový kurt, houpačka a kolotoč pro děti, travnaté hřiště na kopanou, venkovní pingpongový stůl. Stravovat se lze z vlastních zdrojů nebo v okolních restauračních zařízeních – 500 m vzdálené RS TJ Slovan, hospoda v Blažejově, kiosek v M.Ratmírově. Přímo v rekreačním středisku je i výčep s dostatečnou kapacitou na večerní posezení.

Základní cena za týdenní pobyt a chatu, či pokoj je 4.300,- Kč. Cena za osobu a den, včetně rekreačních poplatků a malé rezervy na přesné naplnění kapacity objednaného počtu chatek a pokojů vychází na 1.300,- Kč za osobu a týdenní pobyt. Za malé děti bez nároku na lůžko, psy a parkování aut neplatíme. Definitivní vyúčtování pak provedeme až na místě dle skutečného obsazení jednotlivých chat a pokojů.

Zálohu ve výši 700,- Kč za osobu uhraďte prosím nejpozději do 20.4.2011 buď hotově, nebo převodem na účet č. 263760001/ 5500. VS pro platbu převodem na vyžádání obratem sdělíme. Lze zaplatit jednou částkou za více přihlášených, stejně jako rovnou částku za celý pobyt, tj. 1.300,- Kč za osobu.

Způsob profinancování u těch, kterým bude přispívat zaměstnavatel dohodneme individuelně.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ: nejpozději do 15.3.2011

PROGRAM: Jako vždy neorganizovaný, ničím neomezovaný, pohodový, jen takový, jaký si uděláme sami. Cyklo i pěší výlety po okolí. Česká Kanada se všemi svými přírodními krásami a pamětihodnostmi. Telč, Červená Lhota, Slavonice, J.Hradec, Nová Bystřice a spousta dalších pěkných míst. Úzkokolejka J.Hradec – Nová Bystřice, třeba i s párou. Koupání v přilehlém Ratmírovském rybníku, či v nedalekém zatopeném pískovém lomu v Jindřiši nebo aquaparku v J. Hradci. Možnost výuky jízdy na koních a vyjížděk v nedaleké stáji Dvoreček. Snad i trocha sportu (tenis, ping pong, fotbálek) a večer muzika, budou-li muzikanti a chuť.
Jinak tlachy a historky nové i ty již mnohokrát vylepšené.

Všechny dotazy rádi zodpoví, přihlášky a úhrady očekávají:

Pavel Vojtíšek Donth, tel. 602 246 504, p.donth ZAVINAC post TECKA cz
Jiří Můra Šlemr, tel. 736 607 892, mura ZAVINAC ecotoner TECKA cz