4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

březen 2012

Bál na Titaniku

pátek 30. březen 2012 18:45 - 23:45
Extra příležitost

Tisková zpráva č. 2 společnosti White Star Line

Dopravní společnost White Star Line tímto oznamuje širokému TAKovému lidu a spřízněným duším, že její kancelář již obdržela dlouho očekávané lodní lístky na plavbu na Titaniku, která se uskuteční dne 30.3.2012 v přístavu Kulturní Dům Vltavská.

Neváhejte proto a si zajistěte lodní lístek na tuto jedinečnou a neopakovatelnou událost co nejdříve. Lístků je omezený počet!
Když napíšete na l.borgesova(zavináč)seznam.cz nebo zavoláte na číslo 728743814, tak se vám ozve příjemný mladý hlas „Dobrý den, tady rezervační kancelář společnosti White Star Line, u telefonu Lenka Borgesová. Co pro vás mohu udělat?“.

TAK   ...................................................................................200 Kč
Hosté (ne TAK)   ........................................................................220 Kč
Přirážka pro váhající, splatná u lodního můstku   ..............30 Kč

Za dopravní společnost White Star Line

Jirka Klíma


Jak už jsme vás informovali před měsícem, kontaktovaly nás loděnice firmy Harland & Wolff na Queen´s Islandu v blízkosti Belfastu, že v nejbližší době bude na vodu spuštěna replika lodi Titanik – Titanik II. Její slavnostní první plavba se uskuteční dne 30.3.2012, tedy těsně před 100. výročím vyplutí jejího originálu, které, jak známo, bohužel dne 15.4.1912 skončilo potopením. K této příležitosti TAK dostal přednostní právo zakoupit lodní lístky.

Stejně jako před 100 lety nám k dispozici budou strojníci, topiči, elektrikáři, kotláři, hasiči, stevardi a stevardky, čističi oken, skladníci, stenografové, kuchaři, maséři, myči nádobí a vyhlášení číšníci restaurantu přilehlé horní paluby. Jedinečný taneční parket na horní palubě bude samozřejmě vybaven všemi nádherami jako tehdy, chybět nebude ani balkon, ze kterého je nádherný výhled na celý parket. Jsme přesvědčeni, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek.

Dovolujeme si proto v zastoupení kapitána lodi, kterým tehdy byl Edward J. Smith, a na jeho počest vás pozvat na tuto výjimečnou plavbu s názvem „Tancujeme na Titaniku, ale TAK se nikdy nepotopí“.

Dopravní společnost White Star Line, která Titanik II provozuje, přislíbila zvlášť pro nás zřídit a otevřít svou kancelář. Když napíšete na l.borgesova@seznam.cz nebo zavoláte na číslo 728743814, tak se vám ozve příjemný mladý hlas „Dobrý den, tady rezervační kancelář společnosti White Star Line, u telefonu Lenka Borgesová. Co pro vás mohu udělat?“. Neváhejte proto a objednejte si u ní své lodní lístky již dnes. Jejich fyzickou distribuci předpokládáme od začátku února. Naše ceny jsou výrazně nižší, než za jaké se lístky prodávaly před 100 lety.

Posuďte sami:
TAK
200 Kč
Hosté (ne TAK)
220 Kč
Přirážka pro váhající splatná u lodního můstku 30 Kč
A před 100 lety:
Salónní kajuta - 4350 dolarů, 870 liber - dnes 128 000 dolarů, to je 2,1 mil. Kč
První třída - 150 dolarů, 30 liber - dnes 4400 dolarů, to je 73 000 Kč
Druhá třída - 60 dolarů, 13 liber - dnes 1900 dolarů, to je 31 000 Kč
Třetí třída - 20 - 40 dolarů, 3 - 8 liber - dnes 440 - 1170 dolarů, to je 7000 - 20 000 Kč
Kopie věhlasného parníku na nás bude čekat v přístavu „Kulturní Dům Vltavská“.
Nástupní můstek pro nás bude otevřený již od 18:30 hodin. Úderem 19. hodiny zazní lodní zvon, můstek se zvedne a parník hned na to vypluje. Přijďte včas, protože ho pak budete horko těžko dohánět.

O zábavu se nám postará výborná kapela „Kdo Má Čas“, která bude od vyplutí až do přistání v 1 hodinu ráno hrát veškeré dobové skladby a taneční melodie.

Neváhejte s rezervací, protože z důvodu bezpečnosti je kapacita parníku omezena na 250 pasažérů

Pavel a Jirka


Vážený lide TAKový,
Kontaktovaly nás loděnice firmy Harland & Wolff na Queen´s Islandu v blízkosti Belfastu, že v nejbližší době bude na vodu spuštěna replika lodi Titanik. Její slavnostní první plavba se má uskutečnit dne 30.3.2012, tedy těsně před 100. výročím vyplutí jejího originálu. K této příležitosti TAK dostal přednostní právo zakoupit lodní lístky za velmi výhodnou cenu v celém rozsahu tehdejší nabídky, tedy od salónních kajut až po třetí třídu.

Stejně jako před 100 lety nám k dispozici budou strojníci, topiči, elektrikáři, kotláři, hasiči, stevardi a stevardky, čističi oken, skladníci, stenografové, kuchaři, maséři, myči nádobí a vyhlášení číšníci restaurantu přilehlé horní paluby. Jedinečný taneční parket na horní palubě bude samozřejmě vybaven všemi nádherami jako tehdy, chybět nebude ani balkon, ze kterého je nádherný výhled na celý parket. K tanci a poslechu nám věhlasní umělci budou hrát dobové taneční skladby a melodie. Jsme přesvědčeni, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek.

Dovolujeme si proto v zastoupení kapitána lodi, kterým tehdy byl Edward J. Smith, a na jeho počest vás pozvat na tuto výjimečnou plavbu a akci s názvem „Tancujeme na Titaniku, aneb TAK se nikdy nepotopí“.

Pavel a Jirka