4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2014

4ková dovolená

Sobota, 9.8.2014 - Sobota, 16.8.2014 Celý den
Dovolená

Kde: Kemp Lužany u Jičína – www.autokempluzany.cz – vzdálenost z Prahy 100 km směr Jičín, Stará  Paka, cca 7 km za Jičínem odbočit vpravo, směr Lázně Bělohrad. (odkaz na mapku)
Kdy: 9.-16. srpna 2014

Kolik: Každý účastník zaplatí do 24. dubna zálohu 1000,-Kč, v níž bude započítán pobyt, vzdušné,  parkovné. Elektřina, povlečení (50Kč na týden), psovné a pod. bude zvlášť, o výši se dosud  jedná. Pro ty, co budou bydlet ve čtyřech v chatě, by měla záloha stačit.

Chaty jsou ve dvou provedeních, větší mají 2 postele dole a 2 po schodožebříku nahoře a máme jich objednáno 8. Menší jsou klasické teletníky s palandami, ale prostornější, než vloni, ty jsou na doplnění počtu lidí. Dále jsou ve hře asi dva karavany. V každé chatě je lednička. K dispozici je domeček s kuchyňkou, záchody a koupelnou, který se nachází v bezprostřední blízkosti našich chatek. Nádobí na vaření tam téměř není, takže je třeba vlastní, včetně varné konvice. V chatách jsou zásuvky. Kola možno uzamknout. Nakonec to hlavní – v kempu je hospoda s vařením a cestou z recepce do chaty potkáte 2 kiosky, jeden je přímo u našich chatek. Jídlo je po celý den a se zavíračkou by neměl být problém. V celém kempu se točí Svijany 11 - vloni byla za 20 Kč. Rohlíky na snídani je možno objednávat, mimoto je v necelý km vzdálené vsi slušně zásobený krám. V areálu je velký a velmi pěkný rybník.

A teď povinnosti. Do 21. března bych chtěl od každého přihlášku s vlastními požadavky na ubytování, tzn. zda chce bydlet ve 4ech, nebo radši ve dvou. Pokusím se každému vyhovět, pošlu nějaký rozpis a do 21. dubna bych rád měl výše zmíněnou 1000Kč zálohy, zbytek vyberu na místě.

V Praze 11. února 2014 Na naši společnou přízeň se těší
Můra

Seznam lidí si můžete stáhnout ...