4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2016

LRHS

pátek 05. srpen 2016 16:00 - neděle 07. srpen 2016 16:00
Výjezd
Rohozná (u Nového Rychnova na jihlavsku)

Prosím o odpověď v případě účasti, čím dříve, tím lépe !!!

V podstatě je úplně volný program, ve školce ubytování letos NEBUDE (pravděpodobně), i během dne lze se stravovat (po dohodě) v hrací hospodě či na výletech po okolí a ovšem i z vlastních zásob; ostatní je (snad) pochopitelné z textu níže.

V obci jsou 2 obchody v sobotu dopoledne otevřené, ovšem nespoléhejte tam příliš na pečivo ap. (vzhledem k jejich neznalosti množství Vašich potřeb).

Rohozné jsou v ČR celkem 3, chcete-li se úspěšně účastnit této akce, zkuste nejlépe tu v okresu Jihlava, mezi Jihlavou a Pelhřimovem, cca 4 km od Nového Rychnova.

Již tradičně 1. víkend v srpnu, tj. 5. - 7. srpna 2016 se konají opět LRHS (Letní rohozenské hudební slavnosti, Rohozná okr. Jihlava): muzika, koupání, houby, turistika {Vysočina|Javořice|Křemešník|Čeřínek|Třešťský Špičák}, folk Telč atp..
Ubytování se, bohužel, nepodařilo s novými nájemci školky dohodnout. Je možno nocovati přímo u hospody "Na Truhlárně" na krytém podiu, případně v administrativní části firmy pana hostinského, výhradně fšak ve vlastních prostředcích (karimatka, spacák ap.), pod širákem, ve stanu či autě, výjimečně u nás na chalupě (již obsazena).

Hraní v hospodě "Na Truhlárně", sál, veranda, párty přístřešky; pivo Ježek 11°, Schwarzenberg 10°, speciály dle proměnlivé nabídky (např. Černá Hora),
Plzeň lahvová; jídla grilovaná, fritovaná, studená ap. (ne klasická kuchyně a hotofky).

Ubytování: spacáky vlastní, karimatky; LETOS NENÍ k dispozici KUCHYŇ !!! Širák (na místě, příp. v okolí) + zastřešené pódium u hospody.
Chalupa (Úvoz č.p. 76) LETOS NELZE, lednice, kuchyňka, sprcha - teplá voda, 7°C - info VT) - již obsazena.
info: 723 910 279, 723 136 609