4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

duben 2017

46. Bál

pátek 07. duben 2017 19:30 - 23:45
Extra příležitost
Masarykovy koleje

Ráz: Fantastický

27.3. Erika napsala:

Milí a milé,
Letošní fantastický bál se nezadržitelně blíží a kdo ještě nezačal, měl by vymýšlet kostým. Téma je široké a TAK si to svoje najde úplně každý.
Mnohé dámy se budou jistě chtít cítit fantasticky. Toho lze snadno docílit dle nátury kostýmem elfky, či princezny (dle Pána prstenů), superwoman (někteří s povzdechem vzpomenou na Barbarelu), nebo naopak bojovnice (oblíbený model Xena) či dobyvatelky vesmíru (Ikarie XB-1).
A pánové... pánové se mohou odvázat a vzpomenout na Barbara Conana, Batmana, Spocka, a další dobyvatele zemí či vesmíru. Nebo se mohou proměnit v šíleného vědce, vzorů by bylo dost, vzpomeňme třeba na Tajemný hrad v Karpatech. A pokud opavdu nevědí co na sebe, tmavý oblek a černé brýle to jistí (první kdo správně uhádne, který film mám na mysli, má u mě na bále skleničku s obsahem dle vlastního výběru).
Přesvědčila jsem vás? Ne? No dobrá. Nádavkem vyhlašujeme trasovou soutěž o co nejvíce prodaných lístků. TAK co teď, už je to lepší. Spoléháme na Vás!!!
Lístky jsou k mání u Fely (a po domluvě u mě). S distribucí nám laskavě pomáhá i Lenka Borgesová a Jana Vorlová (firma Matana, kancelář v centru v hotelu Ungelt - Malá Štupartská 1, Praha 1, vchod přes dvůr).
Přesvědčila jsem Vás?! Stále ne? No dobrá, tak Vám ještě prozradím, že možná přijde i Superman!
Dobrou noc a těšíme se na bále. Poznáte nás snadno, budeme vypadat, že nám právě spadl kámen ze srdce. Tedy doufám...

Erika

Množí se mi dotazy na kapelu. Nuže vězte, že stejně jako vloni jsme angažovaly Živý Jukebox. Víme, že si na bále chcete především zatančit a experimenty oceníte spíše v předtančení či v kostýmech. Můžete tedy očekávat klasický bálový repertoár, tu waltz, tam blues, občas latina a TAK.
Nuže, uvidíme se?

Erika a Fela

Rezervačenky v prodeji: 280/250Kč (neTAK/TAK)

Pořádá T23 a T26.

Starší zprávy:

Nacvičovat se bude každou středu počínaje 18. lednem od 19.00 do 20.30 v tanečním sále ZŠ na náměstí Jiřího z Poděbrad. O choreografii se nám tentokrát postará Polka Fuchsová z trasy 26, která už se těší na své taneční svěřence.
Chcete-li předtančovat, pište Fele do neděle 15. ledna. Hlásit se můžete v párech i samostatně, poradí si (skoro) se vším.