4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2017

4ková dovolená

sobota 12. srpen 2017 07:00 - sobota 19. srpen 2017 12:00
Dovolená
Brandlín - Klepákův rybník
Brandlín 52
Volfířov 38001

Můra přeposlal instrukce od pí vedoucí

...zanedlouho k nám přijíždíte na dovolenou a tak bych Vás ráda informovala o pár věcech, které je dobré mít s sebou: hygienické potřeby, WC papír, ručníky, pantofle - sandály, repelent, na noc je výborný Reid nebo Biolit do zásuvky proti komárům, pláštěnku - deštník, pro děti holínky, opalovací krém, plážovou podložku k bazénu, budete-li si vařit nezapomeňte sůl a koření, dále pak popř. baterku (při bouřkách nám padá elektřina), dětskou postýlku . . . .
V chatce je kuchyňský kout vybavený základní sadou nádobí (skleničky, hrnky, talíře, příbory a hrnce), el. dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice a chladnička. Upozorňuji, že nejbližší obchod je ve Studené cca 5km a větší supermarkety v Dačicích, 15km. Stravování (polopenze, večeře, atd.) je třeba nahlásit nejméně 2 dny předem! Povlečení neberte, je k dispozici s lůžkovinami zdarma.
V den příjezdu od každáho vyberu + 1000,-Kč vratnou kauci na chatu. Připravte si, prosím, hotovost, platební karty nepřijímáme, tak s tím počítejte.
Pojedete-li k nám podle navigace, náš Brandlín patří pod Volfířov (nikoliv Tučapy). Nejlépe jet do Studená a u benzínové pumpy odbočit na Dačice a stále rovně až do Brandlína. Popř. si poznamenejte mé telefonní číslo 604889001 a volejte o pomoc :-), budu Vás navigovat....

Milí dovolenkáři,
hlasování o místě pobytu rozhodlo o jižní variantě. Takže jsem to objednal. Pojedeme tedy do Chatového ráje Brandlín. www.chaty-cottages.eu .

Je tedy třeba, aby každý z vás poslal do konce března na trasový účet 2900161810/2010, variabilní symbol 1208xx (za xx pořadové číslo z přiloženého seznamu - např. 120801 apod.), pokud posíláte za víc lidí, přidejte do VS další xx. částku 1750,- Kč. Do poznámky připište jméno. Platí se cena za chatu a je tedy jedno, kdo na posteli spí, zda pes, pocestný, milenka či dítě. V ceně by mělo být všechno kromě elektriky. Podle obsazenosti chatky pak budu na místě někomu vracet, někdo doplatí. Zároveň vás pro sím, abyste se vyjádřili, s kým byste rádi bydleli, pokusím se na vaše přání brát ohled. To je zatím vše, a tak plaťe a těšte se.

Můra

Mapa je zde.