4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2019

Dovolená 2019

sobota 10. srpen 2019 12:00 - sobota 17. srpen 2019 12:00
Dovolená
Kemp CÍL
Sázava, Sedliště

Cilka 15.3.2019 napsala:

Milí čtyřkaři,
nachýlil se čas, kdy je třeba se rozhodnout, jestli chcete společně strávit letní dovolenou. Pro letošek lokalitu vybral Prasáček a je velmi blízko Prahy. Jedná se o vodácký kemp CÍL, Sázava Sedliště. Je to blízko vlakové zastávky Samopše.
Takže: kemp máme celý sami pro sebe. Objekt je z jedné stany ohraničen řekou Sázavou, ze 2 stran plotem a ze čtvrté strany restaurací s terasou. V prostorách kempu jsou chatičky pro 4 osoby,s tím, že chatička je dost malá, ale má 2 místnosti. V jedné je dvoulůžko a ve druhé palanda. Po dohodě s paní provozní není nutno obsadit horní lůžko na palandě, Cena je tedy za postel 250,-- Kč/osoba/noc. Dále je ve většině chatiček WC a sprchový kout, lednička. Vařit se v chatičce nedá, hospoda je otevřená celý den. Po dohodě je možno si vzít vlastní varnou konvici a hrneček. Tři chaty ještě nemají WC a sprchu, proto cena za osobu a noc je jen 150,-- Kč (tyto chatičky jsou v blízkosti hlavní budovy, ve které je WC i sprchy).
Dále je v objektu kempu ohniště, hřiště (míč je nutno mít vlastní), zájemci si mohou půjčit pramici i raft (nutno předem objednat). Rybáři to mají k řece pár kroků.
Autem lze zaparkovat přímo u chaty a nic se za něj neplatí. Zpoplatněni jsou pouze psi a sice 30,-- Kč za noc.
Velkou výhodou, pro ty, kteří chtějí přijet jen na den či dva je možnost si přivezt vlastní stan. Pak stojí noc za osobu 80,-- Kč. Stejně budou platit i ti, co by ev. zvolili spaní pod širákem.
Zakázán je pouze vstup psům do hospody.
A teď jak s přihlášením.Hlaste se mou mailovou adresu, přidělím vám variabilní symbol a na č. čtyřkového účtu pošlete zálohu ve výši 1000,-- Kč (bankovní údaje zašlu). Záloha se bude vracet, jen ze závažných důvodů nebo neseženeme-li náhradníka. Pokud někdo dobrovolně chce do chatičky bez sociálky, dejte vědět u přihlášky. Ubytovávat se bude podle data přihlášení.
Ev. dotazy adresujte mně nebo Haničce Noskové mailem nebo na telefon.

Cilka

Jak se tam dostat?

Odkaz ze stránek kempu...