4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2019

31. LRHS

pátek 09. srpen 2019 12:00 - neděle 11. srpen 2019 12:00
Extra příležitost
Rohozná

Již tradičně 2. víkend v srpnu, tj. 9. - 11. srpna 2019, se konají opět (letos již 31. !) LRHS (Letní rohozenské hudební slavnosti, Rohozná okr. Jihlava): muzika, koupání, houby, turistika Vysočina / Javořice / Křemešník / Čeřínek / Třešťský Špičák, folk Telč atp.

Hraní v hospodě "Na Truhlárně", sál, veranda, párty přístřešky; pivo Ježek 11°, Radegast 10°, speciály dle proměnlivé nabídky (např. Černá Hora), občas Plzeň lahvová; jídla grilovaná, fritovaná, studená ap. (ne klasická kuchyně a hotofky).

Ubytování: po čase opět býv. škola (100 m) - spacáky vlastní, karimatky (lůžka již nejsou); kuchyňka zbytková, leč využitelná, vybavení radši vlastní, sporák; lednice již NENí; soc.zařízení, panapr vlastní. Širák (na místě, příp. v okolí) + zastřešené pódium u hospody. Chalupa (Úvoz č.p. 76), omezený počet, lednice, kuchyňka, sprcha - teplá voda, 7°C - info VT).

Dle již projeveného zájmu se (prý) zúčastní řada (nebo alespoň několik) profláknutých či legendárních postaf kdysejších Vidláků a Nakléřovů - chceš je ještě jednou vidět ???

Prosím o odpověď v případě účasti, čím dříve, tím lépe !!!

V podstatě je úplně volný program, z různých důvodů se nepřipravuje hromadné vyváření apod., denní stravování lze řešit i s hostinskými hromadnějšími požadafky. V obci jsou 2 obchody v sobotu dopoledne otevřené, jeden i v neděli, ovšem nespoléhejte tam příliš na pečivo ap. (vzhledem k jejich neznalosti množství Vašich potřeb). Rohozné jsou v ČR celkem 3, chcete-li se úspěšně účastnit této akce, zkuste nejlépe tu v okrese Jihlava, mezi Jihlavou a Pelhřimovem, cca 4 km od Nového Rychnova.


zvou kosákové.
info: 723 136 609, 723 910 279