4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2024

Dovolená 2024

sobota 03. srpen 2024 12:00 - sobota 10. srpen 2024 12:00
Dovolená
Velká Turná
Milavy 38601

29.2.24 Můra napsal:

TAK je všechno jinak. Někteří šťouralové si naštěstí všimli, že v kempu není kuchyňka, což je důvod k tomu, abychom to stornovali.
Díky velkému úsilí Lapajdy máme nový objev. Dnes jsme na novém působišti byli s Bundášem a Lapajdou všechno obhlédnout a domluvit a vypadá to docela dobře.
Termín: 3.-10.srpna 2024.
Lokalita: Jedná se o kemp Luhy.
Nachází se na půl cesty mezi Pískem a Blatnou u velikého rybníka Milavy u obce Sedlice. Máme objednáno 43 postelí ve třech druzích chatek. Ve všech chatách je kuchyňka, lednice a voda, ale v některých není záchod a sprcha. Ty jsou pochopitelně o něco levnější.
Uprosřed těchto chatek jsou společné sociálky. Ve většině chat je palanda, tu ale nepočítám, leda že by na ni vyskočili junioři, zatím jsou 4. Některé chatky jsou po 3 postelích + palanda, některé po 4 postelích. Mezi chatami se sociálkou a apartmánem není co do vybavení rozdíl. Jen, že jsou to 2 oddělené pokoje po 2 postelích.

Varianty:
  1. Chata se sprchou
  2. Chata bez sprchy
  3. Apartmán, tj. 2 pokoje po dvou postelích; se sprchou pro tyto dva pokoje

Ceny jsou trochu jinak, než je uvedeno na webu, protože tam probíhá mohutná dostavba sociálek. Nicméně platí, že za auto je 50 Kč/den, mohou stát přímo u chaty. Pes 55 Kč/den. Povlečení 80Kč/pobyt. Vzdušné 15Kč/den platí jen osoby mezi 18 až 70 rokem. Tyto poplatky zaplatí každý sám na místě. Kolárna tam není. Rozhodli jsme se, že vybereme od každého zálohu 2000Kč do 22. dubna za ubytování. Údaje pro platbu sdělím na začátku dubna. Potom se to rozpočítá podle toho, kdo kde bude. Apartmán je nejdražší, vychází cca 2500Kč na osobu a pobyt. Hospoda je na kraji tábora, má otevřeno podle hostů a mají tam 5 druhů piv a zdá se, že docela levné.
Takže, kdo jste se hlásili, hlaste se znovu a napište, která varianta bydlení by vám vyhovovala. Pokusíme se vyhovět, co to půjde. Víc si nepamatuju, co jsme dohodli. Na co jsem zapomněl, to časem dopíšu. Ještě se omlouvám za zásadní změnu místa i času pobytu, ale jinak jsem to nedokázal.
Mějte se fajn a hlaste se. Můra

QR kód pro platbu zálohy 2.oooKč na čú 000000-2900161810 / 2010, vs=424

QR code

Krom příp. opravy částky doplň do zprávy pro příjemce za koho jest placeno. Pro zobrazení plateb došlých na účet klikni zde

9.2.24 Můra napsal:

TAK se nám konečně podařilo ve spolupráci s Lapajdou sehnat místo pro naší letošní dovolenou. Věřte, že je to čím dál složitější. Od covidu je všude plno. Když se budete v létě toulat, myslete na příští rok a dávejte typy. Chce to zamlouvat už na podzim. Nevím na kolikátý pokus se to nakonec podařilo. Doufám, že to pozřete.
Jedná se o kemp Pohoda v Roudné. Je to u Lužnice, u rybníka mezi Táborem a Soběslaví - kemppohoda.cz.
Termín 17.-24.8. 2024. Kemp je větší, nebudeme tam sami, ale s tím nic nenadělám. Hospoda funguje, dokud jsou hosté. Máme zablokované 2 chaty s komfortem pro chcípáky a majetné(každá jiná). Jedna je nová chata u vody č.7 a jedna Gizela č.1. V každé jsou 4 postele a 2 palandy. Dále máme 4 chaty u vody č.2. V každé bydlí 8 lidí . 4 pokoje po dvou lidech. Tyto chatky nemají sociálku, tak se musí do společných prostor.
Psi vítáni za vcelku rozumný peníz. Máme to zablokované do 25. února, takže se mi hbitě hlaste. Po přihlášení tam s Bundášem zajedeme, domluvíme ceny (vypadají vcelku slušně) a vše potřebné a bude se vybírat.
Všechny dovolenkáře zdraví a těší se Můra