4.trasa událost

[ Přidat událost ] [ Zpět na kalendář ]

srpen 2025

4ková dovolená 2025

sobota 09. srpen 2025 12:30 - sobota 16. srpen 2025 12:30
Dovolená

5.8.25 Můra napsal

TAK vážení, čas se přiblížil.
V táboře jsme očekáváni v sobotu po poledni.
Na místo se dostanete, pokud pojedete po D11 od Prahy na Hradec Králové tak, že na 68. km odbočíte vpravo směr Lázně Bohdaneč. Pojedete cca 10km po 211 a na prvním kruháku odbočíte doprava, směr Neratov. Pojedete kolem našeho kempu, uvidíte hospodu Čochtan, ale do ní se dá dojít jen pěšky přes lávku. Musíte jet dál, v Neratově odbočíte vlevo, přejedete 2 potoky, pojedete kolem lesa a odbočíte po lesní cestě vlevo, projedete lesem, na křižovatkách se držte vlevo a už jste tam. Z Neratova je to asi 1 km. Zaparkovat se dá u chatek. Na místě nám někdo vydá povlečení a zapíše nás.
A budou se vybírat doplatky. Jak to proběhne, sám nevím. Ti co budou v chatách A se vejdou do 2000, B do 1000. Podstatnou část platby hraje počet lidí v chatě. Ti co budou bydlet v karavanu musí si přivézt deku a ložní prádlo. Těch, co se to týká už vědí o co jde.
Večery jsou domluvené v místní hospodě, ale pozor zavírají v 10. Před zavíračkou nám nalejou na verandu a zavřou. Pro ty jedince, kteří budou mít málo je k dispozici "RELAX", kde můžem být jak dlouho chcem, budeme mít pípu a soudek! Za tím účelem si vezměte půllitry. Stáňo, nezapomeň vlajku!
Host v seznamu jmen znamená takový ty, co na chvíli zajedou a zase odjedou. Nějak si je rozeberem a hlavně zkasírujem, aby se nám to zlevnilo. Hosté, nezapomeňte si vzít spacák!
Snad je to všechno, co je potřeba vědět. Těšme se a radujme se. Nejsložitější bylo jednání se sv.Petrem, ale ukecal jsem ho.

  JMÉNO DÍTĚ PES CHATA
1 Šantorová Dana     1
2 Dokulilová Věra     1
3 Pospíchalová Míla     1
4 host     1
5 Škvorová Hanťa 1 1 2
6 Fíková Marcela     2
7 Šlemrová Inka   1 2
9 Kahoun Franta     3
10 Sieglová Dana 2 1 3
13 Rubková Šárka     4
14 Dufek Honza     4
15 Jitka Veselá     4
16 Rindlerová Dáda     4
17 Mastíková Pivana   1 5
18 Švarcová Mirka     5
19 host     5
20 host     5
21 Olda Berkovský     6
22 Anička Bláhová     6
23 Dostál Jasánek     6
24 Ohánková Mirka     6
25 Pavouk Jeřábek     7
26 Fidla Pokorný     7
27 Milouch Babický     7
28 host     7
29 Nosek Vláďa     8
30 Nosková Hanka     8
31 Šíla Achyl     8
32 Renata     8
33 Bláha Lojzík     9
34 Bláhová Olinka     9
35 Musil Pepíček     9
36 Musilová Šeri     9
37 Samohel Venca     10
38 Severová Jana     10
39 Vosol Pepa     10
40 Vosolová Jitka     10
41 Donth Vojtíšek     11
42 Donthová Stáňa     11
43 Schram Roman     11
44 Moravcová Eva     11
45 Šlemr Můra     12
46 Pařízek Bundáš     12
47 Bártl Vobrázek     12
48 Janička Štěpánková     12
49 Luděk Pařízek 2   C
52 host     12

14.5.25 Můra napsal

TAK vážení dovolenkáři, kteří jste se přihlásili, je potřeba zaplatit zálohu.
Jsou 3 druhy chatek, jak kvalitou, tak cenou. Dáme průměr a podle umístění jednotlivých osobností to na místě dovyberem. Bližší info je na adrese www.kempbohdanec.cz.
Zálohu 1500,- Kč na hlavu posílejte do konce května na známé číslo 2900161810 / 2010. VS je 425..
Dvě tečky jest pořadové číslo účastníka. Platíte-li za 2 nebo více lidí, použijte číslo 1. v pořadí. Do zprávy napište, za koho platíte. Seznam je níže.
Víc nevím, tak se mějte fajn. Můra
QR kód pro platbu (doplňte částku a za koho platíte) jest

QR code

25.1.25 Můra napsal

Vážení a milí,
bývalí i současní kamarádi, čas letošní dovolené se blíží. Místo sehnaly společně Míla s Lapajdou a já to tam byl obhlídnout. Je to rovina, pro cyklisty seniory jako ušitá.
Kemp se nachází poblíž Lázní Bohdaneč, je tam 12 chatek po 4 postelích. Objednal jsem všechny. Koupání, hospoda je v areálu. Hospoda brzy zavírá, ale je tam pergola, kde můžeme hospodařit sami.
Chaty jsou A a B. Jsou skoro stejné, jen A má přepaženou místnost jakousi příčkou a je dražší. Typ B je za 1100, A za 1700 na den. Navíc se platí povlečení, elektrika a vzdušné. Čili ta levnější vychází cca 2000, dražší na 3000 na osobu a týden. Chaty B jsou 4, chat A je 8. Psi můžou jen do B.
Další podrobnosti jsou na jejich webu, případně si pusťte video z roku '22
Hlaste se do konce února, napište, zda chcete A nebo B a s kým byste chtěli bydlet. Vyhovíme, co budeme moci. Lapajda se uvolila, že mi s tím pomůže, takže se jí hlaste na mail. Do kdy zálohu a řadu dalších podrobností napíšu až v březnu, až budeme vědět, kolik nás je.
Na dovolenou a na všechny se těší
Můra