Velká Stezka se konala na Jindřichohradecku. Pořádala ji 15ka, zakončení na téma "Co se stalo na železnici" bylo poblíž žst. Hůrky, odkud byla poněkud zmatečně realizována přeprava úzkokolejnou drahou do Jindřichova Hradce, odkud jsme pokračovali zvláštním vlakem do Prahy.
4ka nocovala v následujících lokalitách:
Co dodat? Prosluněná Stezka, kdy putující osvěžovalo pivo i mírný vánek. Z akce samé bylo zasíláno "On-line zpravodajství":
Knírač s Mirkou pozvali 4kaře do Braníku. Připojena Ďoubkova "Pěnová poesie"....
Lojza B. líčí, jak si vyjel na tuto tradiční komorní TAKovou akci.
Jaké to bylo v Můrově nikoli rodné, ale určitě batolecí Žihli?
Několikery narozeniny v Neštěmicích