Podzimní Stezka se konala na Domažlicku. Můra skvěle zajistil noclehy:
Večírek až do rána...
Celkových 99. narozenin bylo vzpomenuto na slezině, kam se přes prázdninový termín vyhrabalo na 40 čtyrkařů i známých, kteří byli vlídně přijati oběma oslavenkyněmi - Milenou Ř. i Vikinou R.
Ba dokonce i hudba byla. Vydařený večírek končil po čtvrté raní v restaurantu (vinárně) U Trojky... a stal se tak jednou ze zaznamenáníhodných položek "Pražského kulturního léta" koncem milénia.
Výpad k Píďovi a Henrietě do Mníšku pod Brdy.
O víkendu došlo k návštěvě Mníšku pod Brdy i tam přesídlené a usazené Henriety V. u příležitosti oslav narození této, jakož i Pídi. Účastníci si výlet i posezení v příjemném prostředí pochvalovali, byť s výhradou, že si všechno nepamatují...až na M.W., která sděluje: