1.
1. |
KRKONOŠE |
23. - 26.4.1964 |
Harrachov |
Noclehy: |
Dívčí lávky, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, H. Boudy |
|
|
|
2.
2. |
ORLICKÉ HORY |
8. - 11.10.1964 |
Zdobnice |
Noclehy: |
Adršpach, Suchý Důl, Náchod, Šerlich |
|
|
|
3.
3. |
JIZERSKÉ HORY |
22. - 25.4.1965 |
Harrachov |
Noclehy: |
Fučíkova (Brádlerova) bouda, Žalý, Jestřábí bouda |
Vlak |
Harrachov, Harrachov |
|
|
4.
4. |
ŠUMAVA |
21. - 24.10.1965 |
Velhartice |
Noclehy: |
Horská Kvilda, Kašperské Hory, Františkova Ves |
Vlak |
Vimperk, Nemilkov |
|
|
5.
5. |
JESENÍKY |
21. - 24.4.1966 |
(Horní) Branná |
Noclehy: |
Skřítek, Švýcárna, Ostružná |
Vlak |
Hanušovice, Branná? |
|
|
6.
6. |
KRKONOŠE |
3. - 6.11.1966 |
Horní Maršov |
Noclehy: |
Horní Mísečky, Luční bouda, Hoffmannova bouda |
Vlak |
Harrachov, Janské Lázně |
|
|
7.
7. |
VYSOČINA |
13. - 16.4.1967 |
Předhradí |
Noclehy: |
Karlov, Sněžné, Krouna |
Vlak |
Ždírec, Dolívka (Skuteč)? |
|
|
8.
8. |
DĚČÍNSKO |
26. - 29.10.1967 |
Tolštejn |
Noclehy: |
Sněžník, Dolní Žleb, Chata Na výsluní |
Vlak |
Telnice, Jedlová |
|
|
9.
9. |
CHODSKO |
25. - 28.4.1968 |
Rýzmberk nad Kdyní |
Noclehy: |
Babylon, Kdyně, Koráb |
Vlak |
Domažlice, Kdyně (Kout na Šumavě) ? |
|
|
10.
10. |
BESKYDY |
7. - 10.11.1968 |
Frýdlant nad Ostravicí |
Noclehy: |
Čeladná, Staré Hamry, Ostravská bouda |
|
|
|
11.
11. |
JIŽNÍ ČECHY |
24. - 27.4.1969 |
Dívčí Kámen |
Noclehy: |
Rybník, Lipno, Slavkov, Kleť |
Vlak |
tam?, Holubov |
|
|
12.
12. |
šlo se individuálně po trasách |
snad 23.-26.10.1969 |
|
Noclehy: |
Špičák 3x |
|
|
|
13.
13. |
ORLICKÉ HORY |
23. - 26.4.1970 |
Dobrošov |
Noclehy: |
Kunvald, Deštné, Janov |
Vlak |
tam?, Náchod |
|
|
-
14. |
JESENÍKY |
29.10.-1.11. 1970 |
|
Noclehy: |
Bělá, Karlova Studánka, Skřítek |
Vlak |
Ostružná, Petrov n/D. |
|
|