Prasáček&Fúzy (2x50) - 23.-25.4.99


V rekreakčním areálu v Holanech na Českolipsku jsme slavili dvě padesátky. Co se stalo, "kdyby prase mělo křídla"...Oba 4koví velikáni oslavili v rekreačním středisku Aera vstup do další 50ky. Prasáček tak ukončil téměř měsíc trvající oslavy, Fuzy svůj maraton zahájil. Leč popořádku.

V pátek asi 30ka přítomných, z čehož asi polovina vládla nějakým hudebním nástrojem, řádně oslavila Vojtěcha a Jiříky. Po 4té hodině raní se šlo spát v očekávání věcí příštích.

V sobotu po pozdní snídani se většina přítomných rozprchla po překrásném okolí (nejčastěji Stvolínky-Ronov nebo Zahrádky-Peklo). Sluníčko svítilo na nádherné kopce, na modrém nebi se rýsovaly mohutné cumuly, zkrátka paráda.

Večer došlo k předávání darů, zdravic, diplomů apod. Darům vévodilo okřídlené (skvěle vyuzené) selátko pro Prasáčka (ochutnali snad všichni) a přenosná autobusová zastávka pro Fúzyho. Putovní immobil (doplněný o mobil a GPS) byl dále dolněn o pojízdný "gramofonek", takže oba oslavenci mohli současně usednout. Hraní bylo převážně v režii liberečáků s Žofkou.

Spát se šlo pozdě, event. až po snídani, popř. vůbec ne.

Poměrně v tichosti bylo vzpomenuto 4 měsíců života malé Miry, která byla současně představena a uvedena do 4kové společnosti.

Sdílej to!

Be the first to comment