NÁDRAŽÍ - 13.-15.8.99


Večírek až do rána...

V ranném pátečním večeru se hrstka nejvěrnějších ve složení: Domácí - Franta K., za ústeckou sekci (tentokrát nejpočetnější) Fúzi & Pivana, tajemník Z., Pepíček + 1 a Vláďa T. j.h., za pražskou sekci Wickie R., Milena Ř. a kamarád Zdeněk j.h. Za sekci ohrobeckou (!!) pak řádně zvolený zástupce Rumpál.

Výšejmenované seskupení se posléze spořádaně přemístilo do místní lázeňské restaurace, kde svým zpěvem obdarovalo zdejší karetní sešlost (Plují lodi do Triany a Marína) i omladinu (Vysocki a Nohavica kombinovaný SeMaForem), a hrubě otrávili mladou a pohlednou výčepní (má přece hospodu ve Mšeném na náměstí a LEZOU JÍ TAM LIDI !). Přesto nebyla napadena přítomným tajemníkem Z., který po předchozí oslavě zatmění projevoval letoru vstřícnou a uvážlivou. Někomu se zatmí - jinému rozsvítí ... V 02:15 zavelel František k ústupu, který až drobnou kolizi v lázeňském parku (nesetkávají se pouze lidé s lidmi - ale i lidé s lavičkami...) proběhl nečekaně hladce.

V útulném prostředí drážního domku "U Kahounů" pak večírek zvolna dohasínal zhruba do 04:00 ranního kuropění.

Po několika hodinách osvěžujícícho spánku opustili společnost Milenka, Zdeněk a Wickie, aby udělali místo těm mladším a čerstvějším...

Sdílej to!

Be the first to comment