VLÁĎA TOMEK & MIREČEK ANDRŠ 50 (8.-10.9.2000)


Opět další padesátníci, tentokrát v Sorce v Dolních Habarticích.

Oba oslavenci pozvali 4kaře do restaurace Sorka v Dolních Habarticích, kde na jaře Fuzzy koupil chalupu. Již v pátek se sjela dvacítka přátel, aby oslavy zahájila. Do půlnoci se hrálo u baru, po té asi do čtyř na sále.
Hlavní program se odehrával v sobotu večer. Oba spolužáci, takto absolventi několika ročníků jednotřídní školy v Malém Poříčí u Náchoda a Mladí požárníci byli vtaženi do komponovaného pořadu. Mireček dostal k protialkoholnímu štítu, stoupacím železům a přilbě, obřího panáka a padáka, i když zlatý by se mu patrně líbil více. Vláďa tušil, že uslyší "Loupáčka", ale inscenované živé obrazy i jej dostaly. Následovala Amálka, jejíž kýty byly v průběhu večera a rána sežrány. Z dalších darů jmenujme 10ks CDček od ústecké sekce s nahrávkou spáchanou na nedávném "Nádraží".
Hudebně byl večer v režii přátel "Vlasty", příp. "Váhy" a hrát se vlastně ani nepřestalo.

Zasláno:
Vážení přátelé,
rád bych poděkoval všem, kteří mě a Mirečkovi přijeli popřát do Habartic. Zároveň děkuji za hezké a užitečné dárky. Mé uznání patří realizačnímu týmu živého provedení Starého Loupáčka, nemělo to chybu. Dále pak studiovém 4kovému bandu a studiu VoSa, kteří mi nahráli CD. Konečně máme natočeného Milana Zemaníka, zpívajícího perly svého repertoáru, včetně mé nejmilejší - Písni o první ráně. Jedná se o první 4kové studiové CD nebývalé kvality a myslím, že by mělo být zařazeno do našich archivů jako 4ka Unplugged vol.3.

PS: Na darované hudební nástroje se již učím.

    Praha, září před stezkou roku 2000
        Vladimír Tomek

 

Sdílej to!

Be the first to comment