Lochovický picknick (zvadla...)


Dále jsou předpříjezdové informace
Výjezdní slezina s piknikem se bude konat poslední květnový weekend (26.-27.5.2007) na Havrlíkovic mlýně v Lochovicích. Posledně se to velmi vydařilo, Jirka se těší už teď, takže nezapomeňte si udělat puntík do kalendáře a přijet (zejména prosím paní a pány muzikanty). Jirka nám určitě pustí mlejn.... MaPe
  • Ústřední odjezd je dohodnut vlakem v sobotu 26.5. z hl.n. v 11,26 hod. /Smíchov 11,34/. Sraz za účelem koupě spol. jízdenky v 11,00 hod před pokladnami. Pokud někdo přiskotačí až na Smíchov a chce participovat na společném jízdném, nechť dá vědět MaPe. Samozřejmě lze vyrazit i kdykoliv později a Jirka nabízí možnost přijet už i v pátek.
  • Pro příjezd automobilem ke mlejnu lze jedině a pouze odbočit ze silnice z Lochovic na Lhotku. Automobilem od Phy je nejlépe jet po D5, sjet na exitu 28 Bavoryně a dále přes Libomyšl do Lochovic.
  • Stravování.
    Bude zajištěno centrální pivo, něco málo nealka a káva. Ostaní oblíbené nápoje jako kořaličky, popř víno si dovezeme sami.
    Uvaříme si sami kotlíkový guláš. Tedy pomůžeme s přípravou šéfkuchaři DJ Dejovi. Též bude něco na opékání a chleba. Nějaké laskominy a sladkosti předpokládáme z individuelních zdrojů. Cosi podpůrného na vyloučení nebezpečí dehydratace přislíbil též MaBu.
    A aby to všechno bylo z čeho jíst a pít, je vhodné si přibalit oblíbenou jídelní mističku /ešus/ se lžící a nádobu na oblíbený nápoj od 2cl /malý panák/ až po 100cl /tuplák/. Ti nejmazanější si mohou vzít 50cl nádobu - půlllitr!
  • Pokud snad bude někdo v tak báječné společnosti a očekávané vlahé noci chtít jít spát, může pod širák, či do domečku jaký si sám doveze.

Sdílej to!