ČTYŘKOVÁ DOVOLENÁ 2007 - LOVĚTÍN


Opět se chystá společná dovolená, tentokrát v termínu 18.-25.8.2007Vážení a milí,

vzhledem k letošnímu předstihu ve střídání ročních období a předčasnému probuzení Můry ze zimní letargie, je již zajištěna letní 4ková dovolená. Veškeré informace se dozvíte z přiloženého informačního letáku. Věru D. prosíme o prezentaci alabámským. Předpokládáme, stejně jako vloni, brzké naplnění kapacity a proto, kdo dřív přijde, ten si letos pohádkově užije. Pro informaci podotýkáme, že po domluvě s Rumpálem byla jím prezentovaná Kukačka zrušena, resp. se o ní uvažuje na nějakou víkendovou akci. Pro uhrazení zálohy bankovním převodem sdělíme č.účtu na vyžádání. Pěkný víkend.

Vojtěch + Můra


ČTYŘKOVÁ DOVOLENÁ 2007 – LOVĚTÍN

KDY: 18. – 25. srpna 2007

KDE: Lovětín -Pohádková usedlost /CK Babička/. Obec se nachází cca 10 km SSV od Jindřichova Hradce. Veškeré informace jsou na www.pohadkovausedlost.cz nebo na www.ck-babicka.cz , kde se dozvíte vše o ubytování, stravování, turistických a jiných možnostech v oblasti.

UBYTOVÁNÍ je v převážně 4-5lůžkových pokojích či apartmánech s nadstardním vybavením. Kapacita celého objektu je 43 lůžek. Cena byla usmlouvána čtyřkovým pověřencem pro styk s Babičkou na 220,- Kč pro dospělého a 190,- Kč pro dítě do 15-ti let. Cena by měla být konečná, bez jakýchkoliv dalších poplatků a doplatků. Tyto ceny jsou dohodnuty za podmínky obsazení celé kapacity a zaplacení 50% zálohy do konce února 2007.

Závazné přihlášky, resp. úhradu zálohy ve výši 800,- Kč za osobu přijímají organizátoři v termínu do 20.2.2007. Termín doplatku ceny včas oznámíme. Výše doplatku, resp. konečná cena bude záležet na naplnění celkové kapacity, které však samozřejmě očekáváme. Úhradu zálohy i doplatku musíme provést hromadně, tzn., že zálohy i doplatky je potřeba uhradit organizátorům hotově nebo bankovním převodem nejpozději do stanovených termínů. Lze též využít příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele. V tomto případě dohodneme způsob úhrady individuelně.

STRAVOVÁNÍ lze dohodnout v nedalekém hostinci „U kouřící veverky“. S ohledem na možnosti vaření v samotném objektu, možnost stravování v místě, předpokládaný náročný denní program a zkušenosti s hromadným stravováním podobných skupin, se domníváme, že individeulní způsob stravování nám bude vyhovovat nejlépe.

PROGRAM nijak neorganizovaný, ničím neomezovaný, pohodový, jen takový, jaký si uděláme sami. Možnosti pěších, cyklo i moto výletů do okolí. Jindřichohradecko, Třeboňsko, Česká Kanda, Červená Lhota, Landštejn, úzkokolejka N.Bystřice a Obrataň. Koupání ve 4 km vzdálené pískovně nebo aquapark J.Hradec. Snad i nějaký sport – volejbal, nohejbal – hřiště v nedalekém Jarošově, petanque, ležinque a jiné gule v místě. Večer muzika, bude-li nějaká, jinak tlachy a historky již několikrát omleté.

NAKONEC: jakékoliv opodstatněné dotazy, přihlášky a úhrady poplatků očekávají

Pavel Vojtíšek Donth, tel. 602246504, p.donth@post.cz
Jiříček Můra Šlemr /pověřenec pro styk s Babičkou/, tel. 736607892, mura@ecotoner.cz

Sdílej to!