Vánoční Slezina a KPČ 3. Adventu


Mikuláš i s důstojnou oslavou několikerých šedesátin, opepřenou (pro mě doslova) vstupem Vobrázka do "Síně slávy 4.trasy", je za námi a už jsou vánoce na krku. Protože ne všichni všechny informace udrží a navíc jsou některé úplně nové, vězte, že:
  • Vánoční slezina bude v pátek 14.prosince na Panoku. Vždy milý a usměvavý Jirka s ostatním personálem se na nás bude těšit již od 18-té hod.

  • Letos naše invence již značně vyčpěla a proto zaměření sleziny bude naprosto prozaické - "Dobroty vánoční a jiné". Bude uspořádána soutěž o "Zlatého vánočního 4lukula", do které má každý možnost přihlásit jeden produkt jakékoliv provenience.

  • Samozřejmě se předpokládá, že krom žrádélka soutěžního se objeví i další cukroví, ale i různé jiné pamlsky. Také svíčičky, prskavky, františci, purpura a jiné nebezpečné a hořlavé materiály jsou vítány.

  • Tradiční povánočněslezinová vycházka je tentokrát naplánována na neděli 16.12. Sraz u východu z metra C Vyšehrad ve 14,30 hod. /čeká se max.do 14,44/. Pocouráme se na Vyšehradě s možností navštívit Chrám sv. Petříka a Vojtíška, Slavín (nač jezdit až do Pelhřimova), event. vyšehradské kasematy. Též lze zhlédnout v Galerii Vyšehrad výstavu dřevěných plastik Jaroslava Kundráta. Po setmění pak můžeme shlédnout z hradeb k Neumětelům, jakož i na předvánočně osvětlenou Prahu a spustíme se do Neklanky do restaurace U Karla IV. Kdysi tam chodila na sleziny pětka, nyní čtrnáctka. Pokud by se nám U Karla nelíbilo, je přilehlé Podskalí plné různých jiných hospod. A odsud je to již jen kousek do P klubu v Trojické, kde se od 19,30 koná vánoční koncert Erastusu s Vláďou Tomkem a Jitkou Vrbovou.

Na všechny se těší Hoj Voj a MaPe.

Sdílej to!

Be the first to comment