Motorova cestopisná filmotéka V.


aneb "ach ty komunikační kanály...."V úterý 29.4.08 upořádal Motor, za technického supportu Vojtíška a hospody Na Studánce, tamtéž promítání obrázků z cest po Jižní Africe a jako bonus film z cesty po Namibii.
Filmy byly tradičně pěkné, Móťův příhodný komentář byl často vyšperkováván kulinářskými povzdechy, leč účast mizivá.

Částečnou omlouvou některých zájemců může být zkouška "Vzpoury na Missisippi", kterýžto kus má být uveden jako společné představení třetí a čtvrté trasy pod režijní taktovkou pachatelky Hanči Malinči v Lesním divadle u Kytlice na jubilejní 50. Stezce. Naskýtá se však otázka, do jaké míry mizivá účast vyplynula z toho, že akci nepřipomenul speciální email a že o ní bylo informováno "pouze" na slezině a na tomto webu v kalendáři, tedy v sekci Události v levém sloupci dole. Stačí to?
S tím souvisí i skutečnost, že stávající emailový distribuční seznam je zatím ponecháván především proto, že jiná řešení podléhají jistým omezením, jako je např. velikost příloh apod. Ukazuje se však, že budeme muset přejít na připravované náhradní řešení a to možná "ze dne na den".

Napište mi proto (mailem nebo přidáním komentářw k tomuto článku), do jaké míry jsou pro vás přílohy nutné nebo jaké únosné řešení navrhujete - netřeba technicky, stačí co by to mělo umět.

Sdílej to!

Be the first to comment