Výroční zpráva BIS a VKR T4


Při sledování činnosti nastražených agentů provokatérů, víření se ve špinavých vodách tuzemských vířivek, pozorování rejdění ruských agentů po Brdech a amerických po všech prdech, kontrolování emailů o kravách zaslaných přímo samotným kravám, se nám též podařilo zachytit některé úryvky z e-mailové korespondence, která nápaditě často používá ke kódování číslo ČTYŘI.

Citace z této korespondence jsou dále uvedeny doslovně, jen jména vlastní jsou nahrazena pouze počátečními písmeny a s velkou pravděpodobností i pozměněna.


Wednesday, September 17, 2008 10:49 AM

Ahoj V.......,
ráda bych se přihlásila, ale strašně nestíhám - nemůžu se přihlásit tobě, jenom tobě, oooo? Pojedeme s H..... od pátku, peníze pošlu převodem, ale KOLIK??? KOLIK KOLIK KOLIK??? Čtyři koruny posílat odmítám, možná to ani nejde ...????
K....... ještě neví, jestli v pátek nebo v sobotu, přihlásí se sám. A pak je tu jeden takovej J.... co s ním teď sdílím některý příjemnější část života (třeba spolu pereme, vaříme a čtyřikrát denně si vždy po čtyřech minutách telefonujeme, a možná bych ho taky vzala - eště si nejsem jistá, jestli by mě to poněkud neomezovalo - ale kdyby jo, šlo by to?
Čtyřikrát tě líbám na každou líci. Z práce půjdu po čtyřech!
K......


Wednesday, September 17, 2008 1:23 PM

Ahoj K......!
Právě tímto okamžikem jsi přihlášena. Krásná H...... se už přihlásila a kupodivu také od pátku. Peníze (pade trasovného) samozřejmě neposílej, ale vezmi sebou na Stezku. A s J.....?
Pokud se spolu čtyřikrát denně perete!? Nevím, nevím, rozmysli si M......, rozmysli.... Ale ty můžeš samozřejmě všechno! Těším se na Stezce!

V....

P.S. Líbám tě přes čtyřista čtyřicet čtyři pražských střech, samozřejmě také na líčka.


Thursday, September 18, 2008 1:33 PM

"Báječný, V.....," vydechla s uzarděním. Máš úplnou pravdu, čtyřdomého J.... nechám v Praze, vždyť by mě čtyřikrát denně napomínal, abych si už nedávala čtvrté pivo a nečtveračila s jinými čtyřkaři...radši mu čtyřikrát pošlu čtverec papíru s obrázkem z cest.

Jééé, já se těším! Nejmíň čtyřicetkrát na to pomyslím, než se to odehraje!
K.....

Sdílej to!

Be the first to comment