Vánoční Slezina - 19.12.2008


U Studánky jsme se sešli/slezli na Slezině...Účast byla určitě lepší než třeba v úterý, dokonce i hudebníci se sešli, i když některé obvykle dostavovavší se osobnosti dorazily později a bez nástroje (jako například jistý nejmenovaný klarinetista, který strávil večer ve společnosti jakýchsi mnichů z Rakouska - že by prohloubení životní filosofie?) nebo nedorazily vůbec. V předsálí se o muziku starala parta místňáků a tak i u baru bylo o hudbu postaráno.
Šenkýř tradičně nestíhal, a tudíž jsme museli k baru nejen pro kořalky, ale i pro pivo. Počátkem večera byla v provozu i teplá kuchyně (např. srnčí na víně). Dámy dodaly laskominy a to nejen sladké, ale i slané. Jarda, podobně jako loni, si zase zachlebíčkoval. Jen Vikina poslala místo svých tradičně skvělých výrobků protentokrát omluvu, "protože jí praskla voda" ... Lze nám jen konstatovat, že Karolína neměla ke své mamince žádné komentáře.
Ve 23:04 bylo ukončeno podávání návrhů do soutěže o nejlepší přání 4ce, které nemělo přesáhnout 44 slov. Pak zasedla závislá komise a zhruba po 24 minutách vyhlásil MaPe 4 vítěze, kteří byli odměněni lahvinkou.
Oproti loňské vánoční slezině bylo lze pozorovat zvýšené množství lidí belhajících se o berlích, případně jen tak, přičemž berle či hůl byla nedávno odložena, anebo - jako Mireček - měli zafixovanou alespoň ruku. Utěšme se, že napřesrok to bude snad o něco lepší.

Po přihlášení doplňujte/komentujte

Sdílej to!

Be the first to comment