Silvestr v Dolních Habarticích


Již po několikáté dali Fúzy s Pivanou svoji pěknou chalupu v Habarticích k dispozici pro oslavu příchodu Nového roku. Většina slavnostních hostů dorazila až na Silvestra. S těmi několika, co byli již den předem a s domácími, nás bylo celkem něco k 25-ti. V pátek 2.ledna ještě přibyl Rumpál s Janou, ale to už zůstávali jen ti nejstatečnějíší. Ostatní buď byli opět v pracovním procesu a nebo doma lízali rány. Hlavně tedy praskliny na kůži v oblasti OTP. Ano. Okrasné Tukové Prstence byly opět napnuty k prasknutí tak, že občas byla i nějaká řacha slyšet. Na výtečném celodenním stravování měl zásluhu především Pepíček Mastík, za což mu budiž veliký dík. Bylo také velikou radostí vidět, že už mu zase chutná. Ještě větší dík pak budiž domácím za bezprecedentní poskytování svého postupně zvelebovaného sídla k častým 4kovým hrátkám.
Kapela byla jako hrom. Kosák,Vláďa T., Milánek, Irča, Dejo, Franta Kr., Jitka s Pepou a samozřejmě muziku tvrdila Pivanina basa. Nikdo netrucoval, nikdo nedupal do taktu a tak se hrálo a zpívalo jak o život. Sláva nám! O půlnoci Jarda vystřelil několikero svých zbylých koulí a byl nový rok 2009. Skoro by se dalo říct slovy písně Jaromíra Nohavici, že "ať je gulaš silny baby smutne muzika ať ladí". Bo ale baby smutne nebyly. A to bylo fajn.

Hoj Voj.

PS. Já sám jsem ale chodil spát brzy, abych mohl brzy ráno umýt nádobí, dřív než by se na to vrhnul Timur a jeho parta nebo Pivanina myčka, a tak mi určitě nějaké důležité a zajímavé momenty unikly. Prosím tedy účastníky zájezdu o doplnění slovem i obrazem.

Sdílej to!

Be the first to comment