Silvestr 2009 v Haba


Jako již několik předchozích roků dali Fúzy s Pivanou svoji chalupu v Dolních Habarticích k dispozici na čtyřkovou oslavu příchodu Nového roku. A protože je již půlka ledna za námi a Kačenka R. se stačila seznámit s Papinovým hrncem, domnívám se, že stačí jen pár postřehů. Ostatně si stejně moc nepamatuju, protože jsem šel spát moc brzo anebo pozdě. Ostatně není problém to doplnit a komentovat.

  • Již tak pěkná dolnohabartická chalupa je stále zvelebována. Kromě několika nově zrestaurovaných kousků nábytku  stojí za povšimnutí, že pivo doteče již od sudu v přízemí samo až k výčepnímu zařízení v kulturní místnosti v 1.patře a  drobnými průsaky ve výčepu pak zase stéká dolů do přízemí.  Kam se pak hrabe Kačenčin papinův hrnec na to, že nám dokonce pivo občas teklo i z vodovodního kohoutku u baru.
  • Bylo nás celkem něco okolo dvaceti, polovina přijela již 30-tého, zbytek pak na Silvestra. Kdo kdy odjel nevím. Domnívám se, že já s holčičím doprovodem až na Nový rok. 
  • Rumpál přivezl 3, slovy: pouze tři, růžová trička k naposledy uvedené cimrmanovské hře Akt. Kterému pohlaví tato růžová barva víc sluší, nechť  laskavě posoudí každý sám z již zveřejněných obrázků
  • Muzikantů bylo tentokrát o něco méně, ale všichni se snažili seč jim síly stačily
  • Z výhodné koupě 300 kilové prasnice se ujedla menší část a tak zbyde ještě na zabijačku, na dožernou, na nádraží a na ...... ? Pokud tedy pořád půjde elektrický proud a z mrazicích boxů nezdrhne mrazící médium. 
  • O rozvíjení našich sklonů k obžerství se největší měrou starali Pepík Mastík s Mirečkem, ale samozřejmě i všechna děvčata.

A to je asi vše co si pamatuju. Tak jen ještě velké poděkování domácím za pohostinnost a všem ostatním za příjemnou společnost.

 

Hoj Voj.

Sdílej to!

Be the first to comment