Zabijačka v Haba - 12.-14.3.2010


V tradičním termínu první poloviny března jsme vzpomenuli Mezinárodního dne žen a sežrali u toho pěknej kus prasete.

Fotkami přispěli VT (14.3.), Mireček (16.3.)

Jako již pomnohokráte poskytli pro  tradiční vepřové orgie svoji chalupu v Dolních Habarticích Pivana s Fúzym. Hodí se podotknout, že chalupa  je stále více zvelebována. Asi také proto, že Fúzy je již předčasně zdůchodován. Dokonce mu již  erár poslal zálohu na důchod a to navzdory tomu, že má zažádáno již od 8.prosince minulého roku. A to má prý být  rád, protože byl při vyřizování žádosti o důchod zařazen mezi Slováky. Zřejmě si ostražitý úřad důchodového zabezpečení všiml  jeho přezdívky.

No ale zpátky k prozaičtějším záležitostem. Prase bylo zakoupeno ve slevě již před koncem minulého roku, částečně užráno na Silvestra a ještě zbyde na dožernou. Od čtvrtečního večera se na přípravě vepřových hodů podíleli "kluci v akci" Pepíček Mastík s Mirečkem, v pátek dorazili všichni ostatní sešlí. Až tedy na Františka K. (čti klobouka), který dorazil v sobotu po ránu a než většina účastníků přišla z dlouhé vycházky s krátkou zastávkou v hospodě, byl již zase pryč.  

Jak všichni přiložili ruku k dílu je nejlépe vidět na zveřejněné fotodokumentaci. Úplné "Hej rup!" A nebo snad "Císařův pekař" a jeho "Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady .......... sežereme víc!" 

Mirka Benáková ještě jen tak mimochodem, aby nebylo málo důvodů vše řádně zapít,  přislavila svoje čtyřnásobné patnáctiny a byl víkend fuč. Stejně jako želvy a František K.     


 

Sdílej to!

Be the first to comment