Vítání léta - 22.6.2010


I letos dorazilo množství lidu TAKového do Vojanových sadů, aby přivítalo léto ...

Připojeny odkazy na fotky (ivsi, 8.trasa, Jitka Šafaříková, PaS, Tonda Peterka, TAKový přehled, Iva Kamarádová, Sonja Kuchařová, 20.trasa)

Vítání léta se stalo téměř rituální záležitostí: všichni jsou téměř stejně mladí - jen, kdyby ty děti (vnoučata) nestrárly (nestárla), člověk by si mohl připadat skoro jako po otevření časové konzervy. Dokonce i ten mírný nepořádek a občasná "ústrojová nekázeň" se více či méně z roku na rok opakují a stávají se tak součástí zmíněného ritu.

Čtyřka se tradičně shromáždila kolem kapely, kde chyběla basa, ale hrálo se dobře a dlouho. Ani Franta si nahlas nestěžoval na příchozího klarinetistu, který dělal co mohl, aby mu "pokazil" jeho parádní skladby. Vodník byl, protože se zřejmě dostal od Benecka na svou "letní váhu", a nečinilo mu problém navléci se do úboru (a dost možná, že si pro jistotu pořídil větší tričko).

Zasláno:

Chtěl bych poděkovat mnohým zúčastněným včerejšího vítání léta, ale zejména:
Děkuji Rudovi Mrázovi za půjčení člunu!
Děkuji Jirkovi Valdovi, že mi ho nafoukl!
Děkuji Rudovi znovu, že pod průhlednou záminkou hledání díry ve člunu mě donutil se nahnout a následně spadnout do jezírka a tím chtěl ukončit mé pozemské trápení!
Zachráněn (foto: sonjaKu)Děkuji Petrovi Šelíkovi, že se obětoval a zabránil mu v tom!
Děkuji mnohým dalším, kteři mi zahřívali kořalkou.
Děkuji 4 dalším lidem, kteří mi zapůjčili suché "oděvy"! Mám modrou deku, modré pončo, světlé sako a dámské kalhotky, které mám stále na sobě. Prosím majitele, aby se mi přihlásili.

S úctou
VODNÍK


Mirda napsal:

 

Milí rozmilí,
zanechali jste ve Vojankách dost veliký nepořádek. Zejména kolem jezírka to bylo katastrofální. Velikou nekázeň v oblékání jsem u brány nedokázal zvládnout. Pokud nejste stylově připraveni, tak tam za rok nechoďte.
V sadech u pana Pavliše můžete vyzvednout: deštník, klíče s otvírákem, nerez misku. Jiné věci nehledejte, ráno před šestou stojí u brány fronta bezdomovců a ti během několika minut celý prostor "vyluxují".
Všem ukázněným přeji hezký den, bylo to fajn, za rok se těším na viděnou a slyšenou.
Mirda


Další odkazy:

Sdílej to!

Be the first to comment