101.(56.TAKová) Stezka - Jak se přihlásit


Článek je o tom, jak se přihlašovat na 101. 4kovou (56. TAKovou) Stezku, která se odehrává v oblasti Moravském krasu. Odkazy jsou komentovány (zelený podtržený text není odkaz v pravém slova smyslu - zobrazuje se jen bublina). Neváhejte přidat dole svůj komentář, podělte se o své zkušenosti, případně napište, co a jak zlepšit.

Nejjednodušší pro účastníky je sdělit MaPe od kdy do kdy, požadavky na případné postele, upřesnit dopravu společným vlakem tam, případně společným stezkovým vlakem zpět, přidat info o potřebě odvozu bicyklu Stezkovým vlakem, předat potřebný obnos - a je to...

Nicméně je s tím spojena ještě mnohá další administrativa, protože potřebujeme např.

  • hostinským dát dopředu vědět, kolik lidí přijede do které hospody
  • zavézt Švýcárnu požadovaným počtem večeří a snídaní
  • ubytovatelům dát dopředu vědět, kolik lidí bude kde na nocleh a rozdělit případné postýlky
  • vyrobit seznamy pro hostinské

Tedy je s tím dost práce. Pokud to vše chcete malinko ulehčit, použijte v předstihu na našem webu zaškrtávací Přihlášku, kde můžete vyplnit, jak si účast na Stezce představujete a jakým způsobem později zaplatíte. Nápověda pro jednotlivé položky se objevuje po ukázání kurzorem na ikonku pomoc.

Přihlášku vyplňte (musíte být zalogováni jménem a heslem k webu! - viz poznámka dole) co možná nejdříve a pokud by došlo ke změnám, napište buď Šímovi nebo MaPe - opravíme to. Není problém přihlásit webovou Přihláškou i další osoby, které vás tím pověřily. Pokud vámi přihlašovaní budou platit samostatně převodem, změňte vhodně svůj předvolený email na Přihlášce, ať jim můžeme poslat údaje pro platbu nebo potvrzení postýlek přímo.

Věnujte, prosím, pozornost Dopravě a vyberte si, zda a jak jedete do Adamova-zastávky společně vlakem a také, zda pojedete Stezkovým vlakem zpět. Letos se jede z větší dálky a pořadatelé zavedli odstupňované jízdné podle výstupní zastávky.

Placení: Zaplatíte-li hotově, není s tím problém, ale pořadatelská trasa 14. hotové peníze nechce a proto i my upřednostňujeme bezhotovostní placení. MaPe pro potřeby trasy má na sebe pro trasové potřeby účet u FIO banky, jehož vedení a obvyklé operace jsou "zdarma".
Číslo účtu je 000000-2900161810/2010 a pokud budete platit převodem, vyznačte to na přihlášce. Variabilní symbol si můžete po odeslání přihlášky (přesněji po zapsání přihlášky do databáze) najít v tabulce, v které se navíc zobrazí, kolik má kdo ještě zaplatit, vzhledem k podané Přihlášce. Tedy pokud si přihlášený objednal postel/postele v Ostrově u Macochy a je jako náhradník/náhradnice, nemusí rozdíl mezi ubytováním "na zemi" a v posteli (zde 50Kč/noc, resp. 100Kč/2noci) nutně platit předem, jinými slovy pokud by se postel uvolnila, vyřešíme to na místě a v tabulkách bude platba chápána jako záloha. Rovněž bude fajn, když do poznámky pro příjemce napíšete, co (za koho) platíte. V takovém případě lze platit jedním převodem  i za více přihlášených osob.  Potřebné údaje pro placení ze zahraničí dohodneme individuálně.

Informace o přihlášených a o placení. Po zapsání přihlášky do databáze se vaše přihláška (nebo přihlášky) objeví v přehledech. Základní přehled na webu najdou i nepřihlášení zde.

Proč se logovat k webu? Pro zadání přihlášek se vyžaduje přihlášení k webu ("zalogování") uživatelským jménem a heslem. Je to zejména proto, aby bylo zřejmé, kdo koho přihlásil a aby se nehlásili na naši trasu lidé, které neznáme nebo nechceme. Naprostá většina (nyní více než 160) 4kařů má na webu své uživatelské jméno a heslo. Pokud jste své heslo třeba zapomenuli, použijte v levém sloupci odkaz "Nevíte jaké máte své heslo" a vyplňte tam buď svoje uživatelské jméno nebo, když ho neznáte, svoji emailovou adresu zaregistrovanou na webu. Na tuhle adresu by měl přijít od automatu mail s dotazem, zda své heslo chcete opravdu změnit. Pokud ano, klikněte na odkaz v mailu a zobrazí se vám formulář, kam vyplníte své nové heslo. (Když vše selže nebo jste dosud neměli email, napište mi nebo mě kontaktujte jinak.)
Tímto novým heslem se pak přihlašte ("zalogujte") na stránky 4.trasy. Heslo, email a ostatní adresářové údaje si můžete po přihlášení/zalogování změnit - viz "Informace o účtu". Odkaz na Návod je např. vlevo dole. Uživatelské jméno vám mohou změnit správci webu.

Sdílej to!

Neckar

čtvrtek 27. březen 2014 18:04

Nechci obtěžovat,ale na stezku se chci opravdu ,ale opravdu dopravit-jinak tedy fakt nejedu.........