Jak se přihlásit na Stezku


Preferujeme přihlašovací formulář, který je k dispozici po zalogování k webu jménem a heslem...

Použijte v předstihu na našem webu zaškrtávací Přihlášku, kde můžete vyplnit, jak si účast na Stezce představujete a jakým způsobem později zaplatíte. Nápověda pro jednotlivé položky se objevuje po ukázání kurzorem na ikonku pomoc.

Přihlášku vyplňte (musíte být zalogováni jménem a heslem k webu! - viz poznámka dole) co možná nejdříve a pokud by došlo ke změnám, napište buď Šímovi nebo MaPe - opravíme to. Není problém přihlásit webovou Přihláškou i další osoby, které vás tím pověřily. Pokud vámi přihlašovaní budou platit samostatně převodem, změňte vhodně svůj předvolený email na Přihlášce, ať jim můžeme poslat údaje pro platbu nebo potvrzení postýlek přímo.

Věnujte, prosím, pozornost Dopravě a vyberte si, zda a jak jedete do Chyší společně vlakem a také, zda pojedete Stezkovým vlakem zpět.

Placení: Zaplatíte-li hotově, není s tím problém, ale pořadatelská trasa 15. hotové peníze nechce a proto i my upřednostňujeme bezhotovostní placení. MaPe pro potřeby trasy má na sebe pro trasové potřeby účet u FIO banky, jehož vedení a obvyklé operace jsou "zdarma".
Číslo účtu je 000000-2900161810/2010 a pokud budete platit převodem, vyznačte to na přihlášce. Variabilní symbol si můžete po odeslání přihlášky (přesněji po zapsání přihlášky do databáze) najít v tabulce, v které se navíc zobrazí, kolik má kdo ještě zaplatit, vzhledem k podané Přihlášce. Rovněž bude fajn, když do poznámky pro příjemce napíšete, co (za koho) platíte. V takovém případě lze platit jedním převodem  i za více přihlášených osob.  Potřebné údaje pro placení ze zahraničí dohodneme individuálně.

Informace o přihlášených a o placení. Po zapsání přihlášky do databáze se vaše přihláška (nebo přihlášky) objeví v přehledech. Základní přehled na webu najdou i nepřihlášení zde.

Proč se logovat k webu? Pro zadání přihlášek se vyžaduje přihlášení k webu ("zalogování") uživatelským jménem a heslem. Je to zejména proto, aby bylo zřejmé, kdo koho přihlásil a aby se nehlásili na naši trasu lidé, které neznáme nebo nechceme. Naprostá většina (nyní více než 160) 4kařů má na webu své uživatelské jméno a heslo.

Jak postupovat, když jste zapomenuli své heslo?
Když použiješ následující odkaz "Nevíte jaké máte své heslo" (je také na titulní stránce webu) a vyplníš tam svoje uživatelské jméno (je bez hacku a carek) měl by ti na tvoji již dříve zaregistrovanou emailovou adresu přijít mail s dotazem, zda své heslo chceš opravdu změnit. Pokud ano, klikneš na odkaz v mailu a zobrazí se ti formulář, kam vyplníš své nové heslo. Tímto novým heslem se pak přihlaš ("zaloguj") na stránky 4.trasy. Heslo, email a ostatní adresářové údaje si můžeš po přihlášení/zalogování změnit - viz "Informace o účtu". Odkaz na Návod je např. vlevo dole. Uživatelské jméno ti může změnit Admin.

Sdílej to!

Be the first to comment