4.ková dovolená 2015


O dovolené napsali Lojza a Můra...

Letošní čtyřková dovolená se konala v kempu Atlas u Chlumu u Třeboně. Přes 40 lidiček bydlelo v chatkách pro 5 a 3 osoby na krásném místě v lese na břehu koupacího rybníka Hejtman, takže sprchy byly potřeba jen občas. Staré chatky překvapily dobrou zvukovou izolací, čímž uchránily spánek i přes bouřlivou noc skupiny žíznivých kolegyň.

Denní program byl různý, já patřil do skupiny denních cyklistů, kteří jsme projeli okolí v ČR i Rakousku. Okruhy byly někdy zkráceny kvůli dešti, za to však se české vesničky odvděčily překvapivými hospůdkami. Večery byly pod šapitó nabity hudbou, kterou první večery dirigoval neúnavný František.de, na basu hrál Bundáš, na mandolínu Olga, na flétnu Jana a na banjo Honza. Hrálo se i přes prudké lijáky.

Po odjezdu Franty další večery táhla Oli s Pivanou a ostatními. Vděk a poděkování za zorganizování patří Můrovi, který vytrpěl psychické bolesti díky své dobrotě a nedisciplinovanosti čtyřkařů, kteří se přihlašovali - odhlašovali - dojížděli - odjížděli - o elektřinu se hádali a jinak zlobili. Tak se naštval a veslo předal Pivaně s Cilkou.

A my ostatní se těšíme na příští rok.

Lojza

Dnes jsem se dostal k internetu, tak jen pár slov na závěr. Dovolená se myslím povedla a až na pár jedinců byli všichni spokojeni. Byla dražší, než dřív, ale platilo se za pěkné místo a pohodlné chatky bez paland, na které už nikdo nechce lézt. Zbyly nějaké resty za elektriku ve dvou chatách 6 a 9. To jsou ti, kteří odjeli dřív a tak jsem to za ně musel doplatit. Tedy Franta mi dluží 66 Kč a Utitzovi 84 Kč. Doufám, že mi to příležitostně vrátí.

Příští dovolená by měla být v Tisé v Krušných horách a má ji na starosti Pivana s Cilkou.

Jinak moc děkuji muzikantům za každodenní kulturu (sám bych to lepší nezahrál) a všem ostatním za krásnou atmosféru, kterou jsme si vytvořili.

Můra

Sdílej to!

Be the first to comment