51. bál - 5.4.2024

aneb Joe byl v Domovině


Mílu napadlo zorganizovat bál. Téma bylo nosné, TAK jen to zařídit…

Celé to začalo tím, že Můra přišel na 4kovou slezinu s tím, že tento rok nechce nikdo dělat bál. A já jsem mu řekla, že se o to pokusím. Řekla jsem to PETŘÍKOVI, který mě vzal na TAKovu schůzi, kde se o pořadatelství 51. Bálu hlasovalo, a já vyhrála.

Potom to všechno začalo. Nejprve jsem si napsala seznam věcí, co všechno mám zařídit. Sál, hudbu, občerstvení, tanečníky a sál na nácvik, v neposlední řadě choreografku, plakáty, lístky, pásky na ruku, trhače lístků, šatnářky, dozor u vchodu. Chodila jsem všude a zařizovala. Největší problém byl sál na nácvik, nechtěla jsem platit moc velký nájem, ale sokolové chtěli 550Kč/h, školy byly obsazené a až teprve jedna škola na Praze 4 navrhla 250Kč/h. Přesto jsem napsala mail lidu TAKovému, zda se nedá sehnat levnější. Ozvala se mi Hanka z 8. trasy a bylo vyhráno.

Nacvičovat jsme jezdili metrem na Háje a potom 10 minut  busem na ZUČ. Zkoušelo se ve čtvrtek.Tanečníci se snažili a všichni vydrželi. Doma jsem vyráběla panáčky, které se na Bále zasunuly do sáčků s jídlem.

V den, kdy se konal bál, se vše rozjelo na plné obrátky. Musím moc poděkovat, Petřikovi, který mi moc pomohl ve všem, Severce, která zajistila svá děvčata do šatny, Frantovi, který trhal lístky, Můrovi, který dělal dozor a všem co mi pomohli na sále.

Řeknu jen že jsem to dělala moc ráda a těšilo mně, že se BÁL povedl a byla báječná zábava.

Míla Anděl.

…a ještě ke všemu bál - vlastně oficiálně je to Klubový večer TAK Praha - dopadl skvěle i finančně a do pokladny TAKu přistála nezanedbatelná částka. Nejvíce tanečníků přihlásila 1.trasa (46), i 4kařů bylo tentokrát více než v nedávných letech. Pořadatelům byly vzdány díky i na květnové TAKové schůzi

Fotky z bálu jsou zde, externí odkazy:  PaS/t1

Sdílej to!

Be the first to comment