96. Stezka - Jak se přihlásit


Přihlašovaní na 53.(96.4kovou) bylo ukončeno.

Případné požadavky na změny adresujte MaPe. Konečný termín pro storno je 17.10.2011 do 18.30 (SELČ, tj. UTC+2).

Článek je o tom, jak se přihlašovat na 53.Stezku (96. 4kovou), která má zakončení ve Veselíčku. Odkazy jsou komentovány (zelený podtržený text není odkaz v pravém slova smyslu - zobrazuje se jen bublina). Neváhejte přidat dole svůj komentář, podělte se o své zkušenosti, případně napište, co a jak zlepšit.

Nejjednodušší pro účastníky je sdělit MaPe od kdy do kdy, požadavky na případné postele, upřesnit dopravu společným vlakem tam, případně společným stezkovým vlakem zpět, předat potřebný obnos - a je to...

Nicméně je s tím spojena ještě mnohá další administrativa, protože potřebujeme např.

  • hostinským dát dopředu vědět, kolik lidí přijede do které hospody
  • ubytovatelům dát dopředu vědět, kolik lidí bude kde na nocleh a rozdělit případné postýlky
  • v předstihu nahlásit organizátorům počet míst ve vlaku zpět
  • objednat pro trasu odznaky
  • vyrobit seznamy pro hostinské
  • Převést peníze organizátorům na účet TAKu

Tedy je s tím dost práce, o starostech zajišťovatelů - Marty a Rádi - nemluvě. Pokud to vše chcete malinko ulehčit, použijte v předstihu na našem webu zaškrtávací Přihlášku, kde můžete vyplnit, jak si účast na Stezce představujete a jakým způsobem později zaplatíte. Nápověda pro jednotlivé položky se objevuje po ukázání kurzorem na ikonku pomoc.

Přihláška je spuštěna v "ostrém" režimu v úterý 6.9. od 12h. Vyplňte ji (musíte být zalogováni jménem a heslem k webu! - viz poznámka dole) co možná nejdříve a pokud by došlo ke změnám, napište buď Šímovi nebo MaPe - opravíme to. Není problém přihlásit webovou Přihláškou i další osoby, které vás tím pověřily. Pokud vámi přihlašovaní budou platit samostatně převodem, změňte vhodně svůj předvolený email na Přihlášce, ať jim můžeme poslat údaje pro platbu nebo potvrzení postýlek přímo.

Placení: Zaplatíte-li hotově, není s tím problém, ale protože budeme stejně peníze organizátorům převádět na TAKový účet, nedělá nám problém ani bezhotovostní placení. MaPe pro potřeby trasy založil na sebe účet u slovenské FIO banky, jehož vedení a obvyklé operace jsou nyní "zdarma".
Číslo účtu je 000000-2900161810/2010 a pokud budete platit převodem, vyznačte to na přihlášce a dostanete emailem variabilní symbol. Rovněž bude fajn, když do poznámky pro příjemce napíšete, co (za koho) platíte. V takovém případě lze platit jedním převodem  i za více přihlášených osob.  Potřebné údaje pro placení ze zahraničí dohodneme individuálně.

Informace o přihlášených a o placení. Po zapsání přihlášky do databáze se vaše přihláška (nebo přihlášky) objeví v přehledech. Základní přehled na webu najdou i nepřihlášení zde. Chcete-li si prohlédnout stav vašich přihlášek, které jste zadávali přes web, můžete si otevřít (musíte být zalogováni k webu!) soubor ve formátu MS Excel 97-2003. (Poznámka: Soubor si můžete stáhnout i pokud jste žádné webové přihlášky nepodávali. První záložka bude nevyplněná a na dalších budou aktuální seznamy pro hospodské v jednotlivých noclezích.)

Proč se logovat k webu? Pro zadání přihlášek se vyžaduje přihlášení k webu ("zalogování") uživatelským jménem a heslem. Je to zejména proto, aby bylo zřejmé, kdo koho přihlásil a aby se nehlásili na naši trasu lidé, které neznáme nebo nechceme. Naprostá většina (nyní více než 140) 4kařů má na webu své uživatelské jméno a heslo. Pokud jste své heslo třeba zapomenuli, použijte v levém sloupci odkaz "Nevíte jaké máte své heslo" a vyplňte tam buď svoje uživatelské jméno nebo, když ho neznáte, svoji emailovou adresu zaregistrovanou na webu. Na tuhle adresu by měl přijít od automatu mail s dotazem, zda své heslo chcete opravdu změnit. Pokud ano, klikněte na odkaz v mailu a zobrazí se vám formulář, kam vyplníte své nové heslo. (Když vše selže nebo jste dosud neměli email, napište mi nebo mě kontaktujte jinak.)
Tímto novým heslem se pak přihlašte ("zalogujte") na stránky 4.trasy. Heslo, email a ostatní adresářové údaje si můžete po přihlášení/zalogování změnit - viz "Informace o účtu". Odkaz na Návod je např. vlevo dole. Uživatelské jméno vám mohou změnit správci webu.

Sdílej to!

Lojza

úterý 06. září 2011 21:56

Přihláil jsem 2x Olgu, protože nešlo opravit chybu ve vyplnění formuláře po jeho zhlédnutí. Platí ta druhá přihláška s vlakem zpět za 680 Kč.

Admin

středa 07. září 2011 06:50

jj, 2x měř :)

Pochopil jsem to a poslal email, ale přes to - změny jsou nejen pravděpodobné, ale i uskutečnitelné -  jak je napsáno výše. Jinými slovy stačí napsat (Mail, sms) mně nebo MaPe a opravíme to, příp. po ověření uvedenou osobu odhlásíme.