Slovo Editora


Ahoj 4kaři!

Vypadá to, že se spuštění stránek podařilo.

Stránky jsou spuštěny pod naší novou doménou 4trasa.cz na serveru, kde jsou v ceně krom podpory a lepšího přístupu k administraci i další "vymoženosti", jako např. mailové schránky.

Dosavadní umístění v doméně takpraha.cz bylo sice pro nás zdarma a admini dělali ve svém volném čase co mohli (DÍKY!), ale když ten čas nebyl nebo si užívali zasloužené dovolené, TAK jsme se mohli třeba stavět na hlavu...

Nový redakční systém (CMS glfusion) vychází z toho, který jsme používali dosud, je ale bohatší o další funkce, a technologie, ale hlavně je stabilnější a bezpečnější.

Při migraci byla zachována uživatelská jména a hesla (ale nikoli zvláštní oprávnění), přesunuty fotky (skoro 9000 souborů) a téměř 200 článků.  Staré kalendářové položky jsem nemigroval. Některé části kódu nejsou v novém systému povoleny (a "ztratily se") - pokud na něco přijdete, napište mi - průběžně to upravím a obnovím.

V nejbližším období zkusíme dotáhnout grafiku, základní nutné překlady a hlavně adresář, v němž by si mohli přihlášení uživatelé opravovat (některé?) údaje o své osobě.

Takže všechno nejlepší v novém roce 2010 přeje všem

 

Ivan (Šíma)

Sdílej to!

Be the first to comment