Slovo Šéfa


Milí čtyřkoví, ať se to líbí nebo ne, kdo není na webu, jako by nebyl. Už jsme si zvykli, že si otevřeme naše čtyřkové stránky a prohlédneme si fotky či článek ze Stezky nebo jiné akce, ze které jsme se před pár hodinami vrátili. Můžeme se podívat a přečíst si, co jsme prožívali před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi.....

Za tím, že to takhle funguje je spousta práce hlavně administrátora Ivana, ale i autorů fotek a textů. Naše stránky byly dosud umístěny v doméně, která nám nepatřila, takže jejich ovládání nebylo zcela ve čtyřkové moci. Od nového roku budou naše stránky fungovat pod naší vlastní doménou, lépe ovladatelnou a hlavně bezpečnější. Již ne bezplatně, ale cena za rok provozu nedosahuje ani částky za 1 pivo na 1 čtyřkaře. O dalších možnostech a novinkách se více dozvíte a budete dozvídat od Ivana, jemuž patří dík za spuštění stránek a přesunutí všech fotek a článků.

4kové stránky žijí. Co v nich najdeme my i hosté záleží jen na nás. Tak se nestyďme pro ně psát, komentovat, fotografovat. Ať je čtyřka vidět!

Vše nejlepší a hodně krásných setkávání v novém roce

přeje MaPe.

Sdílej to!