Pantakovky 2012


Letošní Pantakovky se vydařily – a to nejen díky krásnému počasí!

Obětavost a vynalézavost pořadatelů neznala mezí a nasazení všech účastníků bylo obdivuhodné! V plavecké soutěži žen závodila se svým tátou a koučem i sedmiletá Zuzka a na běžecké dráze makali zasloužilí členové TAKu v hluboce důchodovém věku bok po boku s nejmladší generací. Třeba 3letý Vojtíšek Bíža proběhl cílem pí/2km přirozeným uvolněným běžeckým stylem, za který by se nemuseli stydět i mnohem starší borci. Závodili i šestiletí špunti i ti, kdo mají za sedmičkou nějaké zcela nevýznamné číslo. Doběhli všichni. Nikdo neplakal a nikdo nevzdal!

Čtvrtá trasa předvedla, že nejen v množství je síla! Jana Chloupková se umístila na stupních vítězů hned 7x:

3. místo - Celkový víceboj
1. místo - Víceboj „Šetinův pytlík“
3. místo - Víceboj-výskok
1. místo - Autový hod
2. místo - Koloběžkohrátky
2. místo - Cena Lužnice
1. místo - Plavání

V závodu Yalmar se pak posádka ve složení Vašek Lomič, Jana Chloupková a Wickie Ryvolová umístila na v pravdě kultovním 4. místě, aby pro větší slávu naší trasy předvedla v praxi, že „Kolik, kolik, kolik – Čtyři, Čtyři, Čtyři“ nejsou jen prázdná slova a zaslouženě získala „Zvláštní cenu za umělecký dojem“.

Ačkoli početně byla naše výprava bezkonkurenčně nejmenší, percentuelně TAK získala nevyšší počet umístění. A což teprve, kdyby se nás, Čtyřkařů zúčastnilo víc!!! Co například fotbálek, Můro a Kelímku? Petanque, Ivane? Kuželky, ping-pong a třeba i dětské soutěže? A například na „Píč Cup“ přece trénujeme celá léta TAK jako TAK!

Že už na to nemáme? Jak to? Na Pantakovkách přece vyhrává každý – už tím, že se zúčastní!

Sdílej to!

Veronika 20

neděle 22. červenec 2012 18:36

 Milá Wickie, díky za krásný článek a skvělou agitku. Těšíme se na 4kový fotbalový tým a další překvapení:-).