Silvestr 2011 a Zorčiny narozeniny


K Pivaně a Fúzymu se sjelo několik 4kařů přivítat nový rok 2012. Jako rozcvička posloužily kulatiny Zorky F.

Fotky dodali: Roman, Vláďa a Irena sem....

Povídání poslala Irča.

Zorčiny narozeniny a následně Silvestr v Habarticích byly oslaveny s plnou parádou. Nájezd na Habartice jsme v pátek zahájili - jak jinak - cca od čtyř hodin a do večera nás i s domácími bylo 24 lidí a 4 psi, v sobotu nám odjel Franta, ale přibyli další tři účastníci a v neděli se na nás přijely podívat z Čertovky obě Mirunky, velká i malá (ta malá tu velkou už skoro dorostla). Psi už naštěstí nepřibyli, už takhle to bylo velice veselé, hlavně než se matka Marlena a domácí Rexík srovnali se svými odejitými synky a bratry Ronem a Rumpíkem.

V pátek jsme oslavili Zorku šampaňskou smrští a jásalo se dost dlouho přes půlnoc, někteří jedinci až do časných ranních hodin. A aby se hlavičky trochu provětraly, uskutečnila se v sobotu odpoledne vycházka, někdo se psy do přírody, někdo do Benešova do hospůdky. Ale ten čerstvý vzduch nás moc neprobral, protože Silvestrovský večer začal mírně ospale (toho šampáňa bylo předchozí večer opravdu dost, navíc bylo proloženo vizoury, slivovicí, fernetem, pivem a já nevím, čím dalším). Více jsme ožili až s příchodem půlnoci - po přípitku (samozřejmě že sektem) a po shlédnutí ohňostrojů (jak z vlastních zdrojů, tak i ostatních) se zábava rozjela a opět trvala do časných ranních hodin.

Neděle už byla poklidnější, řidiči střízlivěli a záviděli nám neřidičům, že my ještě můžeme konzumovat, vedly se řeči a po obědě (tradiční řízek s bramborovým salátem) a kávičce jsme začali - opět po 4té hodině - opouštět pohostinnou a útulnou chaloupku v Habarticích.

Velké díky Ivance a Fúzymu, kteří budou opět delší dobu likvidovat nájezd kobylek, rovněž tak Pepíčkovi, který nezklamal a vařil a vařil (z přivezeného divočáka napřed upekl žebírka, ta byla s knedlíky a zelím, pak z něj připravil kančí guláš), Milánkovi, který uvařil výbornou zelňačku a prostě všem zúčastněným za to, že to zase bylo fajn.

Sdílej to!

Be the first to comment