V D'Habarticích bývá blaze - 3.-5.6.2011


Zprávu z Dožerné v Dolních Habarticích, ale hlavně o štěňatech podává Irča.

Přidány fotky a odkazy na krátká videa.

Nejen v Praze bývá blaze, o Habarticích to platí rovněž a dalo by se říci, že to platí stonásobně víc. Prostě bylo tam blaze. V pátek nás bylo 11 (včetně domácích), v sobotním odpoledni dorazily další posily, takže konečný stav byl 21 účastnivších se. Jedlo se, pilo se, povídalo se a opět se nesportovalo. Tedy pardon - Jitka s Pepou měli s sebou kola a tak vyjeli na sobotní výlet, provozovat v okolí svou zálibu geocashing. Někteří pánové v čele s panem domácím Fúzym sportovali vizuelně - došli na místní hřiště podívat se na fotbal. A matka Jana s otcem Dejem se starali o synka Vašíka, což byl někdy taky sportovní výkon. Ostatní pouze odpočívali.

Jinak se celý víkend točil kolem štěňat a matky Marlenky. Štěňata jsou rozkošná a maminčinu podobu ani moc nezdědila, spíš jsou po tátovi. A taky to vypadá, že po víkendu už jsou zadaná. Nejstaršího výrostka má zamluveného Pepíček, nejmladší černý ďábel padl do oka Rumpálovi a Janě a toho prostředního dostane Mirunka do Čertovky.

Tak teď už taky víte, jak bylo v Habarticích.


  • Odkaz na album fotek
  • [yt-nw:lBMS7xd3cqI Irča::natočila foťákem krátké video se štěňaty. Otevře se v novém okně.][yt-nw2:Štěňata]
  • [yt-nw:LgdhnAwTWok Irča::poslala foťákem natočené záběry z hraní před chalupou. Otevře se v novém okně.][yt-nw2:Mexiko]

Sdílej to!

Be the first to comment