Vánoční slezina - 15.12.06


Jaká byla Vánoční slezina?

Dá se to vytušit z Pozvánky a Vojtíškova hodnocení.

Kdy: pátek 15.prosince 2006 jednu hodinu a ČTYŘICET ČTYŘI minut po ČTVRTÉ odpolední.
Kde: V Panoku na Pankráci

Program:

 • Plebiscit o místě konání jarní Stezky, na které kandidují:
  A Železné hory (oblast zhruba mezi Heřmanovým Městcem, Sečí a Hlinskem) - garantují Mirka Oháňková s Jasánkem
  B Jindřichohradecko sever (oblast zhruba mezi Táborem, Pelhřimovem a Jindřichovým Hradcem) – garantují Olinka a Lojza Bláhovi
 • Oprávněnými voliči mohou být všichni, kteří se za posledních čtyřicet čtyři let alespoň 1x s trasou čtyři Stezky zúčastnili. Těm, kteří se vánoční sleziny nezúčastní osobně, je umožněno hlasovat korespondenčně zasláním mailu ve tvaru: STEZKA A nebo STEZKA B na adresu donth@email.cz, nebo SMS ve stejném tvaru na tel.č. 602 246 504. Toto hlasování končí v pátek 15.12. ve 12,00 hod SEČ a není zpoplatněno žádnými nestoudnými poplatky.
 • Velká vánoční tombola.
 • Aniž jsme dopředu věděli o letošních falešných sobech a tricích všech těch rádobyježíšků, jakož i při vědomí všeobecného pohoršení nad Ježíškem loňským, bude tentokrát uspořádána velká vánoční čtyřková tombola. Výherní losy /pravé, žádné falešné/ do této jedinečné loterie lze získat pouze výměnou za vklad ve formě dárku do tomboly. Nechceme nijak omezovat vaši invenci, ale jen podotýkáme, že by se mělo jednat o věci, které by vás samotné potěšily a též by měly brát zřetel na prostorové možnosti Panoku.
 • Volba královny – krále (krásy?)
 • Ač jsme vám původně vyhrožovali, že pokud se nikdo nepřihlásí do konkursu na konání Stezky, bude místo toho jakási volba krásy, není tomu tak. Volba bude a je to překvapení.
 • Ostatní program
  Jako vždy hraní stezkové i vánoční, pamlsky patřící k času vánočnímu ale i jiné, nápoje klasické a do toho všeho svíčičky, prskavky a františci i Františci.

Pokud někdo chce učinit zadost slavnostnímu rázu sleziny oblečením vhodným ku konání hasičského bálu těsně před vánocemi, budiž pochválen. Na druhý den v sobotu po obědě je zamýšlena vycházka na Hrad s návštěvou výstavy betlémů na Nejvyšším purkrabství.

Za SHŽ (Spolek Hasičů Žízně)

-Voj a MaPe-


 1. Poděkování a současně omluva
  Opět (lépe však by bylo říci:"Ó čtyři") se ukázalo jak je dobře, že jsme byli, jsme, a budeme. Za to díky všem. Zároveň omluva za úplný konec programu, kdy si Milan přidal něco navíc oproti scénáři. Mně by úplně stačilo, že jsme s MaPe vyhráli tlačenku a on se stal Králem. Sorry.
 2. Plebiscit o místě konání jarní Stezky
  Oprávněným voličům bylo vydáno 69 hlasovacích lístků. Navíc 2 přespolní hlasovali korespondenčně. Výsledek hlasování, se započtením korespondenčních hlasů a bez použití preference hlasů volebních lístků č. 4 a 44 je 39 : 26 hlasům, tj. 60 : 40 procentům pro Železné hory. Sláva vítězům a určitě veliká čest poraženým.
 3. Tombola
  Dárků do tomboly bylo vloženo 139, což bylo neočekávaně mnoho. Díky za všechny vložené věci a omluva za námi nezvládnutou rozvláčnost losování.
 4. Král bálu a vlastně celé čtyřky
  Nemohu souhlasit s Jasánkem, že byl Malý Petřík zvolen díky tomu, že měl jediný plavky. To dopředu vůbec netušil, natož, že budou jednodílné. To, že byl zvolen Králem, souvisí především s jeho starostlivostí o trasu, vlídností a tolerancí s jakou už víc jak 30 let tuto bandu spravuje. A to, že měl jako jediný plavky a bez okolků je použil, svědčí jen o jeho vždypřipravenosti na cokoliv.

Hoj Voj.

Sdílej to!

Be the first to comment