Dva roky webu na 4trasa.cz


Před dvěma lety jsme zaregistrovali doménu 4trasa.cz a spustili na ní web.

Přidána zaslaná PF-ka.

Jaká byla těmi dvěma roky očekávání? Tedy alespoň ta moje. Doufal jsem, že se podaří spustit adresář a pokud možná s fotkami. Stálo to dost úsilí a podařilo se to. Trasový adresář byl přijat všeobecně dobře nejen novými členy, kteří se lépe orientují ve jménech i v přezdívkách. Ještě lepší je ale to, že si řada 4kařů dokáže změnit údaje o sobě a adresář je TAK o něco aktuálnější než dřív.

Pokrok jsme udělali i v přihlašování na Stezku. Sice stejně dochází ke změnám půl hodiny po dvanácté, ale základní přehledy se ukázaly býti funkční a použitelné.

Daleko větší radost mám z toho, že web zvolna začíná žít svým životem. Například otevřu stránky a ejhle Roman mezitím přidal fotky. Jen houšť a více nejen fotek, ale i článků.

Když jsem web migroval na současný hosting, bylo na něm skoro 200 článků a za ty dva roky jich přibyla další stovka. Nicméně shánění vyprávění a nahánění autorů není zrovna snadné - nebo se pletu? To fotky jsou jiná karta. Před dvěma lety jsem přesouval asi 2800 položek (přes 8000 souborů) a dnes je jich na serveru 2,5x více, tj. 7000 fotek. Krom toho je v adresáři dalších asi 200 obličejů.

Občas by neškodila větší zpětná vazba: neváhejte komentovat a když pod fotkou nebo článkem uvidíte hvězdičky pro hodnocení (rating), neváhejte odkliknout vhodný počet hvězdiček, podle toho, jak se vám to líbilo.

Do nového roku přeji vše nejlepší!

Sdílej to!

Be the first to comment