-
55.
ŽELEZNÉ HORY 9. - 12.5.1991  
Noclehy: Běstvina, Víska, Rozsochatec
Vlak Heřmanův Městec, Havl. Brod
 
33.
56.
ORLICKÉ HORY - JESENÍKY 24. - 28.10.1991 Králíky
Noclehy: Litice, Hnátnice, Jamné, Heroltice
Vlak Častolovice, Králíky
34.
57.
ŠUMAVA 6. - 10.5.1992 Velhartice
Noclehy: Stachy, Rejštejn, Ujčín
Vlak Vimperk, Nemilkov
-
58.
ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ 24. - 27.9.1992  
Noclehy: Charvatce, Oparno, Stebno
Vlak Ctiněves, Ústí n/L
 
-
59.
SEVERNÍ 13. - 16.5.1993  
Noclehy: Tolštejn, Kamenická Nová Víska, Čertova Voda (u Fúzyú)
Vlak Nový Bor, Prostřední Žleb (Ústí n/L)
 
35.
60.
MORAVSKÉ SLOVÁCKO 30.9. - 3.10.1993 Velká n. Veličkou
Noclehy: Medlovice, Domanín, Lidéřovice
Vlak Jestřebice, Velká n.Veličkou
36.
61.
TŘEBOŇSKO-NOVOHRADSKO 19. - 22.5.1994 Borovanský mlýn
Noclehy: Nová Ves, Staňkov, Rapšach, Petříkov
Vlak Trocnov
-
62.
JIZERSKÉ HORY 28.9. - 2.10.1994  
Noclehy: Kryštofovo Údolí, Oldřichov, Horní Maxov, Jizerka -Pyramida
Vlak Kryštofovo Údolí, Tanvald
 
-
63.
SEDLČANSKO 17. - 21.5.1995  
Noclehy: Pyšelka, Ouštice, Osečany, Bohostice
Vlak Pyšely, Příbram (Milín)
 
37.
64.
SEVEROVÝCHODNÍ ČECHY 28.9. - 1.10.1995 Kuks
Noclehy: Česká Metuje, Radvanice, Bohdašín, Lhota pod Hořičkami
Vlak Česká Metuje, Kuks
38.
65.
STŘEDNÍ ČECHY 8. - 12.5.1996 zámek Blatná
Noclehy: Kájov, Stožec, Horní Vltavice, Sedlice chata na Pile(4ka šla Šumavu na poslední nocleh přejezd)
Vlak Č.Kumlov, Blatná
-
66.
PÁLAVA 25. - 29.9.1996  
Noclehy: Nový Šaldorf, Mikulov DDaM, Mikulov škola, Podivín
Vlak Nový Šaldorf - bus, Břeclav
 
-
67.
PODJEŠTĚDÍ 7. - 11.5.1997  
Noclehy: Stráž n/Nisou, Chata na Pláních, Všelibice, Jivina
Vlak Stráž n/Nisou, Mnichovo Hradiště
 
39.
68.
BESKYDY 25. - 28.9.1997 Štramberk
Noclehy: Valašská Bystřice, Horský hotel Radegast, Bordovice
Vlak Valašské Meziříčí, Štramberk
40.
69.
LUŽICKÉ HORY 20. - 24.5.1998 Pláně pod Ještědem
Noclehy: Polevsko (N.Bor), Dolní Světlá (Podluží), Černá Louže, Dolení Paseky -Rozstání
Vlak Nový Bor, Pilínkov
-
70.
OKOLÍ STŘÍBRA 23. - 27.9.1998  
Noclehy: Svojšín, Olbramov, Pavlovice, Brod n/Tichou
Vlak Planá u Mar.L.(odj)
 
-
71.
LABSKÉ PÍSKOVCE 19. - 23.5.1999  
Noclehy: Arnoltice, Hřensko-Mezná, Jetřichovice, Srbská Kamenice
Vlak Děčín, Česká Kamenice
 
41.
72.
CHODSKO 22. - 26.9.1999 Babylon
Noclehy: Přimda-Třískolupy, Bělá nad Radbuzou-Smolov, Mutěnín, Výhledy
Vlak Přimda-Třískolupy - bus, Babylon (Domažlice)?
42.
73.
ČESKÁ KANADA 4. - 8.5.2000 Hůrky - nádraží úzkokolejky
Noclehy: Horní Cerekev, Vanov, Jilem, Landštejn
Vlak Horní Cerekev, Hůrky
-
74.
DĚČÍNSKO 27.9. - 1.10.2000  
Noclehy: Krupka, Ostrov, Maxičky, Prostřední Žleb
Vlak Krupka, Děčín
 
Poslední aktualizace pátek 02. červenec 2021 16:31