-
75.
ORLICKÉ HORY 16. - 20.5.2001  
Noclehy: Rokytnice v Orl.h., Zdobnice, Bystré, Čermná
Vlak Rokytnice v Orl.h., Náchod
 
43.
76.
ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ 26. - 30.9.2001 zámek Ploskovice
Noclehy: Markvartice, Merboltice, Zubrnice, Litoměřice - Mostná hora
Vlak Markvartice, Litoměřice
44.
77.
ŠUMAVA 7. - 12.5.2002 Velhartice pod hradem
Noclehy: Rabí (-1), Rejštejn, Prášily, Dolejší Krušec, Velhartice
Vlak Sušice, Nemilkov
-
78.
HORNÍ POJIZEŘÍ 9. - 12.10.2002  
Noclehy: Stará Paka (-1), Košov, Bitouchov u Semil, Jílové u Držkova, chata Kynast
Vlak Lomnice nad Popelkou, Jablonec n/N.
 
-
79.
ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ 14. - 18.5.2003  
Noclehy: Andělská Hora, Javorná, Bečov n/Teplou, Prameny
Vlak Andělská Hora -bus, Mariánské Lázně
 
45.
80.
KOLEM SVĚTLÉ n./S. 24. - 28.9.2003 Benetice
Noclehy: Zásmuky (-1), Jindice, Zbraslavice, Zbýšov, Světlá nad Sázavou
Vlak Jindice, Světlá n/Sáz.
46.
81.
ZÁPADEM 12. - 16.5.2004 Lázně Kynžvart - fotb. stad.
Noclehy: Merklín, Vysoká Pec, Bublava, Horní Luby
Vlak Lázně Kynžvart
-
82.
VIZOVICKÉ VRCHY - SLOVÁCKO 27. - 31.10.2004  
Noclehy: Vizovice rekr.stř.RESO, Pozlovice, Bánov, Vlčnov
Vlak Otrokovice potom bus, Uherské radiště
 
-
83.
DOL. POJIZEŘÍ - POLABÍ 18. - 22.5.2005  
Noclehy: Dřevčice, Sojovice, Semice, L.Toušeň
Vlak nebyl spol odj. (MHD do Satalic), Čelákovice
 
47.
84.
ZBOJNICKÁ - M.FATRA 28.9. - 2.10.2005 Terchová
Noclehy: všechny noclehy na jednom místě - Biely Potok - penzion Stará škola (vysokohorská skupina 1.nocleh Chata Pod Chl'ebom)
Vlak Žilina potom bus, VH skup. Strečno, busem do Varína poté vlak
48.
85.
MÁCHOVA 27.4. - 1.5.2006 Bezděz
Noclehy: Liběchov, Mšeno, Staré Splavy 2x
Vlak Liběchov, Bezděz
-
86.
PODKRKONOŠÍ 27.9. - 1.10.2006  
Noclehy: Horní Nová Ves, Bílá Třemešná, Svatá Kateřina (camp), Peklo
Vlak Hor.N.Ves, Trutnov
 
-
87.
ŽELEZNÉ HORY 4. - 8.5.2007  
Noclehy: Třemošnice, Horní Bradlo 2x, Vápenný Podol
Vlak Třemošnice, Heřmanův Městec
 
49.
88.
KYJOVSKO PO 49.ROVNOBĚŽCE 26. - 30.9.2007 Kyjov
Noclehy: Bučovice, Ždánice, Hovorany, Vracov
Vlak Bučovice, Kyjov
50.
89.
ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO 7. - 11.5.2008 Tolštejn
Noclehy: Skalice u ČL, Kytlice, Jiřetín p.J. 2x
Vlak Skalice u ČL, Jedlová
-
90.
PELHŘIMOVSKO 8. -12.10.2008  
Noclehy: Pelhřimov, Vyskytná, Horní Cerekev, Veselá
Vlak Pelhřimov, Dobrá Voda u Pelhřimova
 
-
91.
BLANSKÝ LES 29.4. -3.5.2009  
Noclehy: Holubov, Zlatá Koruna, Horní Loučka, Chmelná
Vlak Holubov, Křemže
 
51.
92.
ŘEMESLNICKÁ POTŠTEJN 24. - 28.9.2009 Potštejn-Vochtanka
Noclehy: Tatenice, Dolní Čermná, Hnátnice, Sopotnice
Vlak Tatenice, Potštejn
52.
93.
KRUŠNOHORSKÁ 5. - 9.5.2010 Chomutov - letní kino
Noclehy: Lišany, Pochvalov, Milostín, Měcholupy
Vlak Lužná u Rakovníka, Chomutov
-
94.
JIZERSKÉ HORY 27. -31.10.2010  
Noclehy: Tanvald-Popelnice, Josefův Důl 2x, Bílý Potok
Vlak Tanvald, Hejnice
 
Poslední aktualizace pátek 02. červenec 2021 16:34